از کوچه های پرپیچ و خم  تبعید تا روزنه های…

نویسنده: مهرالدین مشید سخنی از تبعید و تبعیدگاه و تبعیدیان تاریخ قسمت…

دیالوگ

https://www.youtube.com/watch?v=j-Nr0pI5vJ4&ab_channel=dparsa

خلوت دل

رسول پویان نمـی پـرســد ز احـوال دل تـنـهـایی تـنهایم نمی داند کسی…

تا کی ز دستِ!

امین الله  مفکر امینی       2024-20-02! تا کــی ز دسـتِ  مـــلا و محتــسب کشیم عـــذاب شرم…

بازی های جدید استخبارات پاکستان و اختلاف فریبنده ی اسلام…

نویسنده: مهرالدین مشید در این روز ها گزارش هایی به نشر…

اجلاس دوحه هیاهویی پوچ

سیامک بهاری اجلاس دو روزه دوحه درباره بحران افغانستان به سرپرستی…

جمهوری متحد ضداستعماری عرب

دانیل (دَنی) شاو ــ پیش از سوم ژانویهٔ ۲۰۲۰ایرانی، ایرانی بود    …

زرع گندم در افغانستان

انواع گندم  در مناطق مختلف افغانستان پیشگفتار این کتاب برای چند منظور…

اسلام گرایان از نفی سیطره ی غرب تا نفی فرهنگ…

نویسنده: مهرالدین مشید نفی سیطره ی غرب را نباید با نفی…

انبیق یادها

رسول پویان صـدای بلـبـل آبـی و شـالـیــزارانم دوباره زنـده کند خاطـرات دورانم ز…

هیچ انسانی غیر مجاز نیست!

سیامک بهاری «اتباع غیر مجاز حق اجاره کردن خانه و ملک…

نزدیک به ۶۰ اجماع سازمان برای افغانستان – نشست دوحه…

که ۶۰ هزار اجماع هم برگزار شود – تا عنصر…

واهمه

از شكستن غرور واژه‌های تو  عطر باغچه هم شكست و قنارهای سركش…

نشست های جهانی و نبود اجماع سیاسی و بی پایانی…

نویسنده: مهرالدین مشید اجماع سیاسی در سطح ملی و بین المللی…

از بلند پروازی تا سقوط

عبدالصمد ازهر                 …

وحدت ضامن پیروزی وحافظ بقای ماست

پيشگفتار: مردم آزاده افغانستان در درازنای تاریخ هر زمانیکه خاک آبایی…

کدام دانه های تلخ را خلیلزاد در افغانستان کاشته است؟

      نوشته ی : اسماعیل فروغی       زلمی خلیلزاد نماینده…

اسلام گرایان از نفی سیطره ی غرب تا نفی فرهنگ…

نویسنده: مهرالدین مشید نفی سیطره ی غرب را نباید با نفی…

حکایت خورشید

رسول پویان چـو بـال مـلۀ صـیـاد از پـرِ خـام است تـمــام پـرّش…

«
»

کودک آزاری اسلامی !


بچه‌بازی یا پدوفیلی، یک ناهنجاری روانی است و عبارت است از تمایل جنسی یا تحریک جنسی نسبت به کودکان زیر 10 سال … مطابق فتوای اسلامی امام خمینی این تمایل جنسی به کودکان شامل شیره خوارگان 6 ماهه هم میشود و از نظر دینی اشکالی ندارد به شرطی که دخولی انجام نشود…

 

در پی انتشار گزارش‌ها مبنی بر «آزار جنسی» شماری از دانش آموزان، توسط ناظم دبیرستان غیر دولتی معین در منطقه ۲ تهران، علی خامنه‌ای خواستار محاکمه سریع متهمان و اجرای «حدود الهی» درباره آنان شد . متجاوز از فرزندان مسئولان حکومت است و آقا زاده محسوب میشود . دادستان تهران ضمن اعلام این‌ که والدین ۱۵دانش آموز در این زمینه شکایت کرده‌اند، گفت : « متهم نزد ضابطان و قاضی دادسرا اقرار نموده در یک نوبت فیلم‌های مستهجنی که در گوشی تلفن همراه خود داشته است را برای تعدادی از دانش‌آموزان پخش کرده، و بعد حدود الهی تجاوز را انجام داده است … این مورد نه اولین است و نه آخرین . سعید طوسی قاری نظر کرده ولی فقیه هم اول توبیخ شد و در حدود الهی به او گفتند سعید جان دیگه کون بچه های مردم نذاری … و بعد هم که لوح تقدیر برای تجاوز به کودکان در کلاس قرآن دریافت کرد … این همان استمرار فرهنگ دینی است .

مطابق داده های ویکی پدیا کودک آزاری عبارت است از هر گونه فعل یا ترک فعلی که باعث آزار روحی و جسمی و ایجاد آثار ماندگار در وجود یک کودک شود. برخی از این آثار می‌تواند مخفی باشد. تجاوز جنسی به کودک از انواع کودک آزاری فیزیکی محسوب میشود … بر اساس پیمان‌نامه حقوق کودک هر فرد زیر ۱۸ سال کودک محسوب می‌شود . در آلمان کودک‌آزاری که بیش از ۲۵ سال سن داشته باشند با نظر موافق کمیسیون پزشکی با استفاده از دارو عقیم می‌شوند . در سوئد نیز قانون مشابهی وجود دارد. در فرانسه و اسپانیا نیز مشابه همین حدود الهی برای اجرای مورد مشابه انجام گرفته‌است . کودک آزاری در ایالات متحده آمریکا جرمی بسیار جدی معادل قتل محسوب می‌شود و دادگاه می‌تواند برای مجرمان از احکام تعلیقی تا حبس ابد مجازات تعیین کند.

این غربی های فاسد خیلی بدبخت و خاک تو سرن . از همان کودکی حسابی مواظب کودکان هستند تا در فلاکت و بدبختی دست و پا نزنند رشد خوب و مناسبی از نظر فیزیکی و روحی داشته باشند ، در محیطهای اجتماعی حسابی به کودکان میرسند و مواظبشان هستند تا کودک در فضای آرام رشد کند تحصیلات خوب داشته باشد و نهایتا نیروی کار سالمی به جامعه تزریق شود و اقتصاد رشد کند…و مردم در راحتی دست وپا بزنند و گناه آخرت برای خودشان بخرند … این غربی های فاسد کلاس دینی ندارند و بدبختی از همین جاست . در عوض از همان کودکی به کودک آموزش میدهند که علائم یک کودک آزار چیست ؟ با اعضا بدنش آشنا میشود و خلاصه در هیچ سنینی تابویی برایشان معنی ندارد . کودک در نوجواتی به شکلی کاملا طبیعی با جنس مخالف همسن خودش آشنا و در رابطه است .

ولی در دین اسلام این بدبختی ها وجود یا معنی ندارد . از همان کودکی جدا سازی دینی شروع میشود . همه چیز برای کودک تابو است. کودک اصلا نمیداند کودک آزاری چیست ؟ رسما در کلاسهای دینی و قرآن این نیروی کار جامعه را کونش میگذارند تا روح و روانش رسما سرویس شود و مشتی روانی و بیمار در جامعه رشد میکند و حدود الهی اینجوری رعایت شود … مطابق تحقیقات میدانی 90 درصد متجاوزین به کودکان ، خودشان در کودکی تجربه تجاوز شدن را دارند …

درست در همین هنگامه دعوت حسن روحانی از هنرمندان در ایران به افطار خودش مشکوک میزند . از کلیه هنرهندانی که دعوت شده اند بخواهید تا از رفتن به افطار امتناع کنند ، چون آن موجودات دینی ممکن است هنرمندان را هم کودک فرض کنند و در حین خوردن زولبیا و بامیه کونشان بذارند !

اسماعیل هوشیار

30.05.2018