نعشگانی که خُمار ماندند !


در نشست ویژه واتیکان ۱۹۰ اسقف و نمایندگان ارشد کلیساهای کاتولیک از سراسر دنیا شرکت داشتند. همه در انتظار صحبت‌های پایانی نشست چهار روزه پاپ فرانسیس بودند . و بالاخره پاپ گفت کشیش‌هایی که به خاطر رضایت خدا بچه کرده‌اند اضافه حقوق و پاداش دریافت میکنند !

گربه اشرافی «کارل لاگرفلد» بخشی از ثروت 300 میلیون دلاری این طراح مد را به ارث می برد…گربه مربوطه طی مصاحبه ایی هی مئو مئو کرد و به فقر در کره زمین اعتراض داشت وگفت آدما دارین میمیرن اونوقت به من پول میدید ؟ اسکولید دیگه مئومئومئو…

ونزوئلا : آمریکا می‌گوید مادورو به سقوط نزدیک می‌شود…

وزیر ارتباطات حکومت اسلامی ایران: برای حفظ خانواده مطابق قانون اساسی اسلامی باید به زنان تحمل کتک خوردن بیاموزیم…


جان بولتون برگزاری رفراندوم قانون اساسی کوبا را سرپوشی بر خفقان و استبداد حاکم بر این کشور خواند…


سابقه امر : رائول کاسترو و باراک اوباما، رهبران کوبا و آمریکا برای اولین بار پس از حدود شصت سال در پاناما با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار کاخ سفید گفت آمریکا هرگز ادعا نکرده که بی نقص بوده … اما ادعا می کنیم که آماده تغییر دیگران هستیم.” رییس جمهور آمریکا از آمادگی این کشور برای بازگشایی سفارتخانه اش در هاوانا خبر داده اما کاسترو تصریح کرده که دو کشور برای عادی سازی روابط خود می بایست صبور باشند.


همان زمان که دیدارتاریخی بعد از 60 سال انجام شد یعنی کوبا هم با اصل تغییر و نظم نوین اقتصادی موافقت کرده است ، الان هم که غرب با رفراندم مخالفت کرده منظورش سرعت تغییر است …


اول قابل توجل حکومت اسلامی ایران و دوم قابل توجل آنها که کوبای بعد از فروپاشی شوروی را مدینه فاضله میدیدند و هیچ درکی از بافت زنجیر عمو نداشتند و ندارند …


در تحولات کلان خاورمیانه و در ایران یک بیک بنگی در راه است ، اگر این بیک بنگ در ایران اجتماعی باشد ، سیاست متعارف هم به تبع آن راه باز میکند و اگر انفجاری مصنوعی سیاسی باشد باز هم راههای انحرافی بیشتر در انتظار جامعه ایرانی است .

حکایت موجودات فرازمینی و فوق هوشمند ، افسانه ای در آسمان نشانده شد ، تا در زمین راحتر کار کنند . مواقعی هالیوود از کاخ سفید الهام میگیرد و مواقعی کاخ سفید از هالیوود … افسانه های آسمانی در روی زمین اتفاق میافتد . گوساله نگاهت به آسمان و اراده خداوند موهوم نباشد ، جلوی چشمت همه چیز در حال رقم خوردن است . وقتی درک نمیکنی آنها میل دارند روی جهل تو سوار بشوند و بمانند !

تولد ققنوس در دانشگاه واشینگتن یک اتفاق نیست مثل فرشگرد … هر تولدی ابتدا محصول یک رابطه ملموس است و بعد از تولد مولود میشود تشخیص داد که کجا و چطور اتصالی برقرار شده که منجر به تولد مولود مربوطه شده است . پدیده های سیاسی مثل ققنوس یک نظفه یا لقاح مصنوعی ثابت در کاخ سفید هستند که هر وقت نیاز باشد بدون نیاز به رابطه فیزیکی یه چیزی خلق میشود .

بشار اسد در سفری اعلام‌نشده به ایران با آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کرد.

محمد جواد ظریف وزیرخارجه سپاه پاسداران استعفا کرد

کاخ سفید : ظریف و روحانی ویترین مافیای فاسد دینی هستند؛ خامنه‌ای تصمیم‌گیرنده نهایی است…


این نکته پنهانی حداقل برای کاخ سفید نبود و اعتراف به این بازی کوتوله ها در شرایط امروز ربطی به صداقت یا واقع بینی ندارد . کاخ سفید 40 سال همین بازی را رسمییت داده ، مانع فروپاشی حکومت ولایت فقیه شده و نگذاشته آب تو دل حاکمان اسلامی ایران تکان بخورد . ولی حالا معلوم میشود که طرفین نمیخواهند مطابق میل هم بازی کنند . توهم طالبان را حالا حاکمان ایران زده اند .

حکایت انسان در میلیاردها سال پیش از کف اقیانوس شروع شد . خلق اولین آمیب در اثر انبوهی انفعالات شیمیایی و فیزیکی …

میلیاردها سال گذشت تا انسان امروزی ، مراحل زندگی اجتماعی را آغاز کرد …

هزاران سال طول کشید تا به سال 1357 رسیدیم…

بعد از 40 سال رسیدیم به گزارش اشپیگل … گزارشی که خیلی ها را نعشه کرد…

در ادامه اشپیگل پیام تبریک فرانک والتر اشتاینمایر رئیس‌جمهور آلمان به حکومت اسلامی ایران در چهلمین سالگرد خلق منحوسش …

آنها که با گزارش اشپیگل نعشه شده بودند حالا به خماری رسیده بودند و اصلا حال و حوصله اعتراض نداشتند …

در ادامه اسد با خامنه ای یهویی ملاقات میکنه و بدین ترتیب تبریک دولت آلمان ( غرب ) را رسما جواب میده…

در ادامه ظریف استعفاء میدهد و زهر ملاقات اسد با خامنه ای رو کمی میگیرن ، تا به بازی ادامه دهند…

حق با رئیس جمهور آلمان نیست که گفته بود که تمام این رقص های موجود درعرف دیپلماتیک بین حاکمان نرمال است …ولی حرفش درست است…

من مردنی هستم ، تصویب FATF را به خاطر بسپار…

هموطنِ نعشه ، شاد باش و شاد زی … تمام قسمتهای این بازی مسخره در یک کلوپ معنا دارد .

27.02.2019
اسماعیل هوشیار