جمهوری خواهان ایران در نوتردام رقص رهایی کردند !


اتحاد جمهوری‌خواهان ایران لییست تروریستی سپاه پاسداران توسط آمریکا را محکوم کرد . جواد خادم وزیر کابینه بختیار ، شهریار آهی مشاور رضا پهلوی ، اردشیر امیر ارجمند از مشاوران موسوی، رجبعلی مزروعی، عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی و سخنگوی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و فرخ نگهدار از فداییان خلق اتحاد جمهوری‌خواهان ایران را تشکیل دادند . اینها لباس سپاهی نداشتند بپوشند ولی معتقدند سپاه قلبشان است و تروریست نیست . شخص رضا پهلوی در سکوت جا ماند و بدین وسیله این جماعت وطن را تعریفی تازه کردند ، چنین نگرشی قطعا معتقد است که حشد الشعبی هم فرزندان کره زمین هستند… خلاصه همه فرزندان زمین هستند به جز مردم ایران که اصلا چرا باید باشند ؟ علی خامنه ای فرمانده تروریستها از این جماعت تشکر کرد که در جهاد نکاح شرکت فعال دارند !

درحواشی آتش گرفتن نوتردام در پارییس به آخوندی مسیحی دیدم که اشگ در چشم داشت و گفت خدا از این حادثه غمگین است …

در سیل ادامه دار ایران هم یک آخوند شیعه گفت که این سیل نعمت است و خدا از آوارگی مردم خوشحال است …

خلاصه : همه ما یک خدایی داریم که در هر حادثه ایی و جغرافیایی عکس العملش متفاوت است گاهی غمگین است و گاهی خوشحال و گاهی هیچکدام و گاهی هر دو … خُل و چل میزند و اگر یک روانپزشک حاذق مسئولییت پذیرش و مداوای این بیمار روانی را قبول کند پاداش آخرت خوبی نصیبش میشود شامل بهشت و حوری….اگر هم پزشک خودش حوری بود که غلامان در همین زمین در خدمتیم ، بهتر از حلوای نسیه !

نوتردام پاریس یک اثر تاریخی است که در قرن 13 میلادی ساخت آن تمام شد ، اثر معماری گوتیک در آن زمان زیبایی کلیسا را شکل داد . در محلی که هم‌اکنون این کلیسا قرار دارد تا قبل از قرن چهارم میلادی معبدی غیر مسیحی وجود داشته‌است . برای تزیین داخل و خارج آن صدها مجسمه کوچک و بزرگ از سنگ یا چوب تراشیده‌اند . ویکتور هوگو در ۱۸۳۱ خود داستانی نوشت به نام «گوژپشت نتردام» که فیلم مشهوری نیز از روی آن ساخته شده‌است، از جنبه های هنری و زیبا شناسی این اثر تاریخی که بگذریم نوتردام یادگاری زشت از دوران حاکمییت کلیسا هم هست ، یادگاری جنایتکارانه از حاکمییت دین و کلیسا . دوره ای به نام قرون وسطی ، دوره‌ای از تاریخ اروپا از قرن پنجم تا قرن پانزدهم میلادی . این دوران سیاه بشر با سقوط امپراتوری روم غربی آغاز و با آغاز دوران رنسانس پایان یافت . قرون وسطی و یا دوران حاکمییت کلیسا اوج خلاقییت بشر معتقد دینی ، در امورات جنایتکارانه خدایی بود . نوترام دینی و خدایی حاکم فقط لایق سوختن است .

وزیر خارجه ایالات متحده بعد از دیدار با گروهی از آمریکایی‌های ایرانی‌تبار، گفت کاخ سفید همیشه در کنار مردم ایران خواهد ایستاد. آنها سزاوار بهتر از این هستند…


نگاهی به سزاواری بهتر : کاخ سفید ابتدا 150 میلیارد پول نقد به سپاه داد ، بعد حشد الشغبی وارد ایران شد ، پرچم عراق در میدان آزادی برافراشته شد ، سپاه پاسداران نیروهای خودش را به زمین ایران میبرد تا در صورت درگیریهای پراکنده بهتر مانور کند ، حشد الشعبی و سپاه پاسداران در خارج از ایران دیگر نمیتوانند مستمر باشند . حلقه محاصره در خارج از ایران در حال تنگ تر شدن است ، آنها در زیر مشتی فشار حداکثری و باقی قضایا نهایتا به میز مذاکره خواهنند آمد اما در خرابه های ایران ، و کاخ سفید همه اینها را میداند . برای میز مذاکره و افسار زدن این ولایت فقیه وحشی باید ابتدا ابزار سرکوب را منهدم کند زیر ساختهای سپاه را بزند و بعد مثل جنگ اول خلیج که ابتدا ماشین جنگی صدام را فلج کرد و بعد بازماندگان را به میز مذاکره بیاورد ، به جر این آنها برای مذاکره سالها زمان میخرند برای خراب کردن هم همیشه انگیزه اسلامی دارند .


منظور کاخ سفید از سزاواری بهتر برای مردم ایران همین خرابه هایی است که سپاه زیر چتر فشار حاکثری کاخ سفید تقدیم خواهد کرد محصولی مشترک از کاخ سفید و ولایت فقیه برای مردم ایران .

17.04.2019
اسماعیل هوشیار