بهار وعید نوروز 1398 فرارسید … مبارک است .

در چنین هنگامه ایی که سیاست و اقتصاد و فرهنگ و بقیه موارد…در جامعه ایران وارد فاز فاجعه شده است ، یک سری برنامه سازان بی درد دست به ساخت و ساز برنامه هایی میشوند که ظاهرش طنز است و سرگرمی…و باطنش حفظ امنیتی که تعریف نمیکنند یعنی چه ؟ فقط مهمانان غاز قلنگ آروز میکنند که امنییت از بین نرود …

مخاطب سرگرم خنده است که اختلاسگران میلیاردی مسلمان حکومت دست به کارند ! یک روز  بعد از خنده و سرگرمی قیمتها همچنان سیر صعودی دارد ، دلار به مرز 15000 هزار رسید ، پیاز از مرز 15 هزار گذشت … خامنه ای یهویی کشف کرد که رئیسی بزرگترین روشنفکر قرن است ، آن دیگری کشف کرد امام خمینی بهترین روشن فکر تاریخ بشر است ، فعال حقوق بشری را به 12 سال زندان محکوم میکنند ، فعال محیط زیست را در زندان به قتل میرسانند و خلاصه در حواشی تمام این وقایع آروزی حفظ امنییت معلوم نیست برای کل نظام است یا برای شخص خود برنامه ساز ؟

در مورد اهمییت امنییت کاملا با آنها موافقم، اما از مقوله امنییت 2 تعریف متضاد داریم . کسانی که امنییت فردی خودشان منظورشان است تا قربه تر شوند و نهایتا هم میرسند به امنییت سیستم سیاسی حاکم…و کسانی که تعریفشان از امنییت اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و بقیه پهنه ها جنبه همگانی دارد و این ربطی هم به ژن خوب وبد ندارد !


در مورد اهمییت تاریخی امنییت سری بزنیم به دورانهای قدیم که مثلا در دوران غار نشینی و درون غارها و کنار آتش و بقیه مخلفات … چه کسی دوست داشت بزند بیرون غار ؟ هیچکس . اما شکم گرسنه که به تهدید نابودی قبیله هم میرسید ساکنان را وامیداشت تا بزنند بیرون و در سرمای یخبندان بروند شکار . و بعد از همه اینها امنییت برای همه قبیله معنی پیدا میکرد .

امنییت فردی که ولایت فقیه و اطرافیانش و مقلدان میمونش را در برمیگیرد ، با امنییت اجتماعی و عام برای همه یکی نیست . انتخاب مردم به اینکه له شدن را ترجیح میدهند تا اینکه خطر کنند و از غار بزنند بیرون به جای خود … ولی شما برنامه سازان امنیتی در تعریف امنییت تجدید نظر کنید . امنییت مورد نظر شما تهش چیزی نیست جز تبلیغ برای حفظ همین وضع اسف بار موجود . حتی آتشی هم اگر وسط غار دیدی برای کباب کردن خودت روشن است . تا زمانی که حکومت اسلامی ایران با جفتکهای اسلامی و سیاستهای مافیایی حضور دارد ، نیمی از مردم زیر خط فقر هستند و حاکم مسلمان جاکش میلیارد میلیارد اختلاس میکند این پوشش جعلی امنییت را تبلیغ نکنید و جدی نگیرید . امنییت جدی با شکم گرسنه مردم و قیمتهای سرسام آور و بیکاری و آمار فحشاء و دزدی اسلامی و اختلاس و … عملی نیست . امنییت یعنی آسایشی برای همه مردم درتمام زمینه های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی … و اگر وجود ندارد ، پس بقیه حاکمان و برنامه سازان بی درد هم لایق آرامش نیستند !


بیچاره عوامی که تشخیص نمیدهد آن همه چراغهای رنگی و تزئینات توی جاده محصول سیاست است که به سلاخ خانه میرسد مثل کودتای 28 مرداد ، مثل تحول سیاسی 1357 ، مثل کودتای سیاسی برجام، کشاندن جنگ به تمام خاورمیانه … و کردیتی که غرب همیشه به لایه های زیرین ارتجاع داده و میدهد !


فرانسه: برجام، چک سفید امضاء برای نقض حقوق بشر در ایران نیست…

در اینجا منظورشان بشر نیست بلکه حقوق است …


علی خامنه‌ای : اروپایی‌ها عملا از برجام خارج شده‌اند…

اروپا از ابتدا هم وارد نشده بود که حالا خارج شود اروپا از ابتدا همگام با آمریکا و در کنار آمریکا ، فقط نقشی متفاوت داشت . این حکومت اسلامی ایران بود که نشان میداد آنها در نقشی متفاوت اهدافشان هم متفاوت است و به این شکل حکومت اسلامی ایران فقط زمان میخرد ، غرب هم نانش را میخورد… کوفتشون بشه.


در تمام جهان خاکی ما فقط یک نفر هست که راجع به تمام مسائل زمینی و کهکشان و کائنات تئوری مشخص دارد . از توهمات این گاگول که بگذریم من شخصا دلم برای کسانی میسوزد که مشغول طواف این امام زاده عقب مونده خارج کشوری هستند .

من و حسین شریتعمداری و «رادیو منحرفان جنسی» و سفر با گذرنامه‌ی عادی جمهوری اسلامی به هر نقطه دنیا…حاج داوود رحمانی معرف کامل نظام زندان‌ها در حکومت ولایی، خواص شیر بز ، خواص گوزیدن در تبت بیشتر است یا استکهلم ؟ طرز تهیه ماست چکیده و حلوای مامانش اینا و دروغ های مرجان شیخ الاسلامی، سروش و چپ و مجاهدین، استعفای روحانی، خودکشی تختی، جشن چهارشنبه سوری…


آقا جان حالا گور بابای من ، ولی تبلیغ این حجم از منگولی برای سلامتی خوب نیست ، به خودتان رحم کنید …

اسماعیل هوشیار

21.03.2019