مدارای خرد

رسول پویان عصا برجان انسان مار زهرآگین شده امروز کهن افسانۀ کین،…

افراطیت و تروریسم زنجیره ای از توطیه های بی پایان

نویسنده: مهرالدین مشید تهاجم شوروی به افغانستان و به صدا درآمدن…

عید غریبان

عید است رسم غصه ز دلها نچکاندیم درد و غم و…

محبت، شماره یکم، سال ۲۷م

شماره جدید محبت نشر شد. پیشکش تان باد!

روشنفکر از نظر رفقا و تعریف ما زحمتکشان سابق

Intellektualismus. آرام بختیاری روشنفکر،- یک روشنگر منتقد و عدالتخواه دمکرات مردمی آرامانگرا -…

پیام تبریکی  

بسم‌الله الرحمن الرحیم اجماع بزرگ ملی افغانستان به مناسبت حلول عید سعید…

عید خونین

رسول پویان جهان با نـقـشۀ اهـریمنی گـردیـده پـر دعوا چه داد و…

بازی های ژیوپولیتیکی یا دشنه های آخته بر گلوی مردم…

نویسنده: مهرالدین مشید بازی های سیاسی در جغرافیای افتاده زیر پاشنه…

ادریس علی

آقای "ادریس علی"، (به کُردی: ئیدریس عەلی) شاعر و نویسنده‌ی…

گزیده‌ای از مقالهٔ «هدف دوگانهٔ اکوسوسیالیسم دموکراتیک»

نویسنده: جیسون هی‎کل ــ با گذشت بیش از دو دهه از…

مثلث خبیثه ی استخباراتی ایکه افغانستان را به کام آتش…

نویسنده: مهرالدین مشید اقنوم سه گانه ی شرارت در نمادی از…

اعلام دشمنی با زنان؛ زیر پرسش بردن اسلام و یا…

نویسنده: مهرالدین مشید رهبر طالبان از غیبت تا حضور و اعلان…

ګوند، ائتلاف او خوځښت

نور محمد غفوری  په ټولنیزو فعالیتونو کې د ګډون وسیلې   د سیاسي…

از روزی می‌ترسم 

از روزی می‌ترسم  که سرم را بر روی سینه‌ات بگذارم و تپش…

چرا نجیب بارور را شماتت و تقبیح نماییم ؟

                 نوشته ی : اسماعیل فروغی           به…

کهن افسانه ها

رسول پویان برآمد آفـتاب از مشـرق دل در سحـرگاهان شب یلـدای تار…

مهدی صالح

آقای "مهدی صالح" با نام کامل "مهدی صالح مجید" (به…

جنگ های جدید و متغیر های تازه و استفادۀ ی…

نویسنده: مهرالدین مشید تعامل سیاسی با طالبان یا بازی با دم…

                    زبان دری یا فارسی ؟

میرعنایت الله سادات              …

همه چیز است خوانصاف نیست !!!

حقایق وواقعیت های مکتوم لب می کشاید  نصیراحمد«مومند» ۵/۴/۲۰۲۳م افغانها و افغانستان بازهم…

«
»

آمریکا پیش‌تاز جهانی تحقیقات، ساخت و کاربُرد سلاح‌های بیولوژیکی علیه بشریت

گری د. بارنت/آمادور نویدی

آن کسانی‌ قهرمانند که مانع بروز بیماری‌ها می‌گردند و ویروس‌ها را شناسایی می‌کنند، اما آن‌هایی‌که امراض و ویروس‌ها را ایجاد می‌کنند و از روی عمد شیوع می‌دهند، بی عاطفه و فاقد خوی انسانی اند… . ویروس‌های دست ساز به منظور جنگ، می‌خواهد برای تخریب اقتصادی باشد، یا مرگ جمعی افراد، کاری واقعا شیطانی‌ست… این فقط آمریکا نیست که عوامل و ویرویس‌های جنگ بیولوژیکی را توسعه داده و تولید می‌کند، بل‌که بسیاری از کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان نیز این‌کار را می‌کنند. اما آمریکا، در این‌مورد مانند هر مورد دیگری در هر منطقه جنگ و کشتار، در خواسته های ضدبشری خود مبنی بر توانایی جهت کشتن کُل جمعیت‌ها از طریق اعمال جنگ بیولوژیکی و شیمیایی تاکنون پیش‌تاز جهان است… اگر مسئله ای بتواند توده ها را متحد کند، باید باعث شود که بتوانیم باهم علیه دولت‌هایی مقابله نمائیم که در جنگ بیولوژیک و میکروبی، کشتن نژاد خاص، ایجاد ویروس هایی بالقوه با امکان بروز بیماری و مرگ در سراسر جهان مشارکت دارند. گام اول افشای این دولت‌هاست، که باحتمال زیاد دولت آمریکا مجرم ست، که این ویروس‌ها را از روی عمد کشت می‌دهد تا منجر به خسارت بزرگ گردد. هنگامی‌که این ثابت شود، ریسک باور نکردنی به همه شناسانده خواهد شد، و سپس مردم همه جا باید اختلاف‌هایشان را کنار نهند، بایک‌دیگر متحد شوند، و این تجاوز به بشریت را متوقف نمایند.

آمریکا پیشتاز جهانی تحقیقات، ساخت و کاربُرد سلاح‌های بیولوژیکی علیه بشریت

نوشته: گری د. بارنت

برگردان: آمادور نویدی

 آمریکا در تحقیقات، تولید و کاربرد سلاح‌های بیولوژیکی علیه بشریت پیش‌تاز جهانی‌ست

آن کسانی‌ قهرمانند که مانع بروز بیماری‌ها می‌گردند و ویروس‌ها را شناسایی می‌کنند، اما آن‌هایی‌که امراض و ویروس‌ها را ایجاد می‌کنند واز روی عمد شیوع می‌دهند، بی عاطفه و فاقد خوی انسانی اند. با توجه به عمل‌کرد و سابقه دولت آمریکا و مجتمع نظامی – صنعتی آن در باره جنگ بیولوژیکی و میکروبی، و کاربُرد این عوامل علیه بسیاری از مردم جهان، و تمایل به ایجاد عواملی که جهت کاربُرد علیه خصوصیت های نژادی خاصی باشند، این نهادهای قدرت‌مند به انتقال و آذوقه رسان بی‌رحمانه مرگ بی‌گناهان تبدیل شده اند. ویروس‌های دست ساز به منظور جنگ، می‌خواهد برای تخریب اقتصادی باشد، یا مرگ جمعی افراد، کاری واقعا شیطانی‌ست. شکار در این حد و سطح به آن‌هایی واگذار شده است که در قدرت اند. برای مثال یک پریزیدنت به علت عدم توانایی خود برای کنترل مشکلی می‌تواند دستور نابودی یک میلیون انسان را بدهد که خود او مسبب ایجاد و همیشگی بودن آن‌ مشکل‌ست، اما گناه را به گردن قربانیان خود می اندازد.

چه کسی هرگز باور می‌کرد که جنگ‌های جدید بتوانند نسبت به بی‌گناهان، بویژه کودکان بیرحم تر، طاقت فرساتر، دردناک تر، و مضرتر از قساوت‌های مرتکب شده گذشته باشند. بخاطر بیاوریم میلیون‌ها نفر انسانی که به کام مرگ فرستاده شدند تا در سنگرها بجنگند، شهرهایی که توسط بمب‌های اتمی محو و معدوم شدند، کُل کشورهایی‌که نابود شدند، و میلیون‌ها نفر انسانی را که عمدا گرسنگی دادند تا برخی از «رهبران» مستبد یا منتخب را تسکین دهد. روزی فکر می‌کردم که جنگ هسته ای نشانه پایان زندگی است، همان‌گونه که ما می‌دانیم، اما باتوجه به جنگ و تکنولوژی مدرون، اکنون تصور می‌کنم که ویروس‌های کنترل نشده و مُهلک جمعیت جهان را ازبین می‌برد، برای این‌که سموم یکی پس از دیگری به عنوان اقدامات جنگ نامرئی پخش می‌شوند. و پایانی جهت این دیوانگی نمی‌تواند وجود داشته باشد، زیرا که هر نوع تلافی مشابهی در نوع خود می‌تواند منجر به گسترش بیماری در سراسر جهان بشود؛ و این همه توسط نوع بشر ایجاد و آفریده شده است.

کرونا ویروس جدید (۱) یکی از بسیار مواردی‌ست که نه تنها احتمالا، بلکه بطور حتم توسط انسان در آزمایش‌گاه ساخته شده است، که در این مرحله تقریبا مختص چینی هاست. این امر ظاهرا مسیر تحقیق را بسوی منشا دقیق آن بازنموده است. این ویروس دارای خصوصیات بی نظیری‌ست که قبلا با سارز و میرز اتفاق افتاده است، و دارای ماده ژنیتیکی است که هرگز تشخیص داده نشده است، و به هیچ ویروس حیوانی یا انسانی شناخته شده ای متصل نشده است. این امر باید برای همه نگران کننده باشد، برای این‌که اگر این ویروس دست‌ساز انشان باشد، به عنوان یک سلاح جنگی تولید شده است. پس بنابراین، چه کسی مسئول پخش آن در چین شده است؟ این امکان وجود دارد که این ویروس در چین بوجود آمده است و «تصادفا» در بین مردم منتشر شده است، اما بهیچ‌وجه عقلانی نیست و در هیچ سطحی اعتبار ندارد. آیا فکر می‌کنید که دولت چین یک ویروس مختص نژاد چین ایجاد می‌کند و آن‌را در کشور خودشان انتشار می‌دهد؟

قابل ذکرست که بدانیم در گذشته، دانش‌گاه‌ها و سازمان‌های غیردولتی آمریکا بطور خاص به چین رفته اند تا آزمایش‌های بیولوژیکی غیرقانونی انجام دهند، و این برای مقامات چینی چنان انگشت‌نما بود که، نتیجه اش اخراج اجباری این افراد بود. یکی از هم‌کاران  اصلی این رسوایی دانشگاه هاوارد، نمونه های دی ان ای صدها هزار شهروند چینی را به سرقت بُرد، و چین را با این نمونه ها ترک نمود، و هم‌چنان به تحقیقات بیولوژیکی غیرقانونی خود در آمریکا ادامه داد. ممکن‌ست که ارتش آمریکا، که چرخش کاملا متفاوتی بر این مبحث می‌گذارد، مأموریت داشت که تحقیقات را در چین در آن‌زمان انجام دهد. این مأموریت آن‌ها خیلی مشکوک است.

طبق این مقاله (۲) در سایت تحقیقات جهانی (۳)، حداقل از اوایل سال‌های ۱۹۴۰، آمریکا  دارای برنامه گسترده جنگ بیولوژیکی بوده است، اما از سال‌های ۱۸۶۰ از عوامل سمی علیه این کشور (چین) و کشورهای دیگر استفاده کرده است. این صرف‌نظر از تبلیغات گسترده توسط دولت و شرکایش در تحقیقات و تولید جنایی سلاح‌های بیولوژیکی، دیگر یک کار پنهانی نیست.

از سال ۱۹۹۹، دولت آمریکا زرادخانه سلاح‌های شیمیایی و بیولوژیکی(سی بی دبلیو) خویش را علیه کشورهای فیلیپین، پورتوریکو، ویتنام، چین، کره شمالی، لائوس، کامبوج، کوبا، پناهندگان قایقی هائیتی، و همسایه خود کانادا، بر طبق این مقاله (۴) در کانتر پانچ (۵) انجام داده است. البته که دولت از شهروندان آمریکایی در بسیاری موارد به عنوان خوک‌چه هندی (یا موش آزمایشگاهی) استفاده کرده، و هم‌چنین آن‌ها را در معرض عوامل میکروبی و شیمیایی سمی قرار داده است. بخاطر بسپارید که این لیستی کوتاه است، برای این‌که آمریکا بخاطر استفاده از نیابتی ها (پروکسی‌ها) جهت پخش عوامل شیمیایی و میکروبی، مانند آنچه که در عراق و سوریه اتفاق افتاد، نیز شناخته شده است. از سال ۱۹۹۹، انتشار چندین ویروس مختلف ادامه داشته است، که تصور می‌شود اغلب آن‌ها دست‌ساز انسان (۶) بوده اند، ازجمله ویروس کرونای کنونی که امروزه بر مردم چین تأثیر می‌گذارد.

شواهد زیادی نیز درباره تحقیقات و توسعه عوامل جنگ بیولوژیکی مختص نژادی موجودست. این خیلی نگران کننده  است. شخص فکر می‌کند، باتوجه به استدلال‌های نژادی ساده لوحانه مارکسیست‌های پسامدرن، که اخبار رسانه‌های اصلی را استفاده می‌کنند، و هر شرکت کننده ای در این  سموم بی‌رحم مختص نژادی در هر سطحی نابود می‌شود، اما من معتقدم به دلایل آشکار، ازجمله پنهان‌کاری، دورویی دولت در تمام سطوح، اهداف محوری برنامه چپ با افشای این دانش ضدنژادی حمایت شده توسط دولت، پیش‌رفتی حاصل نمی‌کند، این رُخ نمی‌دهد.

من می‌گویم که این فقط آمریکا نیست که عوامل و ویرویس‌های جنگ بیولوژیکی را توسعه داده و تولید می‌کند، بل‌که بسیاری از کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان نیز این‌کار را می‌کنند. اما آمریکا، در این‌مورد مانند هر مورد دیگری در هر منطقه جنگ و کشتار، در خواسته های ضدبشری خود مبنی بر توانایی جهت کشتن کُل جمعیت‌ها از طریق اعمال جنگ بیولوژیکی و شیمیایی تاکنون پیش‌تاز جهان است. برای این‌که این عوامل بسیار خطرناک و غیرقابل کنترل هستند،   می‌توانند بطور مهارنشدنی گسترش یابند، این ریسک نه فقط جهت جمعیت های هدف قرارگرفته، بل‌که هم‌چنین برای کُل جهان آشکارست. درنظر بگیرید که ویروس کشنده ای را که توسط آمریکا خلق شده، و علیه کشور دیگری بکارگرفته شده، کشف و تأيید شود، و در تلافی، آن کشور یا دیگری تصمیم بگیرد با دیگر عوامل سمی به آمریکا ضربه بزند. این امر به کجا ختم خواهد شد، و با گذشت زمان، چند میلیارد انسان در یک چنین سناریویی تحت تأثیر قرار می‌گیرند؟

تمام دلالت‌ها به این واقعیت اشاره دارند که زهرآگین ترین، سمی ترین، و کشنده ترین ویروسی‌هایی‌که که تابحال شناخته شده اند در آزمایش‌گاه‌های سراسر جهان ایجاد شده اند. در آمریکا به فکر فورت دیتریک، مریلند، پاین بلاف آرسنال، آرکانزاس، هورن آیلند، می سی سی پی، داگ وی پپروایدینگ گروند، یوتا، ویگو اُردیانس پلنت، و جاهای دیگر بیفتید. به فکر شراکت فاشیستی بین دولت و صنعت داروسازی بیفتید. به فکر تأسیسات نظامی آمریکا بیفتید که در سراسر جهان واقع شده اند. هیچ چیز خوبی از این‌ها بدست نمی آید، برای این‌که این امر هیچ علاجی برای  درمان مرض، یا کشف واکسین ندارد، اما فقط جهت یک دلیل، و آن‌هم برای هدف جنگ بیولوژیکی و کشتار جمعی است.

کوشش جهت پیدا کردن سلاح‌های بیولوژیکی که در یک‌زمان میلیون‌ها انسان را مریض می‌کند و می‌کشد، فقط یک مضحکه آشکار نیست، بلکه فراتر از شریر است. این قدرت در دست افراد معدودی‌ست، اما قربانیان بالقوه این دیوانگی نصیب همه افراد روی زمین می‌شود. چگونه می‌توان به این دیوانگی دراین سطح اجازه داد ادامه یابد؟ اگر مسئله ای بتواند توده ها را متحد کند، باید باعث شود که بتوانیم باهم علیه دولت‌هایی مقابله نمائیم که در جنگ بیولوژیک و میکروبی، کشتن نژاد خاص، ایجاد ویروس هایی بالقوه با امکان بروز بیماری و مرگ در سراسر جهان مشارکت دارند. گام اول افشای این دولت‌هاست، که باحتمال زیاد دولت آمریکا مجرم ست، که این ویروس‌ها را از روی عمد کشت می‌دهد تا منجر به خسارت بزرگ گردد. هنگامی‌که این ثابت شود، ریسک باور نکردنی به همه شناسانده خواهد شد، و سپس مردم همه جا باید اختلاف‌هایشان را کنار نهند، بایک‌دیگر متحد شوند، و این تجاوز به بشریت را متوقف نمایند.

«در آزمایش‌گاه‌های وسیع در وزارت صلح، و در ایست‌گاه‌های آزمایشی، تیم‌های ماهر بطور خستگی ناپذیری در کار تحقیق جهت کشف گازهای جدید و مرگ‌بار؛ یا برای تولید  مقادیر سموم حل شدنی هستند که قادر باشد زندگی گیاهی کُل قاره ها را نابود کند؛ یا جهت تولید میکروب‌های بیماری مصونیت یافته ای هستند که علیه کُل آنتی بادی‌های احتمالی باشند.»(حورج اُورول-۱۹۸۴)

منابع بیشتر: (۷)، (۸)، (۹)، (۱۰)، و (۱۱).

درباره نویسنده:

گری د. بارنت یک بازنشسته متخصص در امور مالی است که در لویس تان، مونتانا زندگی و نویسندگی می‌کند. آدرس وب سایت او:

https://www.garydbarnett.com/

می‌باشد.

برگردانده شده از:

http://www.informationclearinghouse.info/53027.htm

The U.S. is the World Leader of Bio-Weapons Research, Production, and Use against Mankind

February 21, 2020

By: Gary D. Barnett

منابع:

 (۱)-

 (2019 Novel Coronavirus (2019-nCoV)

https://www.medicinenet.com/wuhan_coronavirus_2019-ncov/article.htm

(۲)-

The Bush Administration’s Secret Biowarfare Agenda

By Stephen Lendman

Global Research, March 16, 2020

Global Research 28 July 2008

https://www.globalresearch.ca/the-bush-administration-s-secret-biowarfare-agenda/9685

(۳)-

https://www.globalresearch.ca/

(۴)-

JUNE 15, 1999

Germ War: The US Record

by JEFFREY ST. CLAIR – ALEXANDER COCKBURN

https://www.counterpunch.org/1999/06/15/germ-war-the-us-record/

(۵)-

https://www.counterpunch.org/

(۶)-

Coronavirus Contains «HIV Insertions», Stoking Fears Over Artificially Created Bioweapon

by Tyler Durden

Sat, 02/01/2020 – 10:49

https://www.zerohedge.com/geopolitical/coronavirus-contains-hiv-insertions-stoking-fears-over-artificially-created-bioweapon

(۷)-

THE LONG AND SORDID HISTORY OF US GOVERNMENT BIOWEAPONS RESEARCH & TESTING ON UNWITTING CIVILIANS

POSTED BY RYAN CRISTIÁN

https://www.thelastamericanvagabond.com/conspiracy/long-sordid-history-us-government-bioweapons-research-testing-unwitting-civilians/

(۸)-

Rigged Science & Man Made AIDS

ByAlan R Cantwell, M.D.

https://medicalveritas.org/rigged-science-man-made-aids/

(۹)-

The Harvard case of Xu Xiping: Exploitation of the people, scientific advance, or genetic theft?

Margaret Sleeboom-Faulkner

https://www.researchgate.net/publication/7225984_The_Harvard_case_of_Xu_Xiping_Exploitation_of_the_people_scientific_advance_or_genetic_theft

(۱۰)-

Rense.com

More Scientists Say
SARS Is A BioWeapon
News24.com – South Africa
4-12-3

https://rense.com/general37/bio.htm

(۱۱)-

ALLIANCE FOR HUMAN RESEARCH PROTECTION

Advancing Voluntary, Informed Consent to Medical Intervention

Article

May 21, 2002 /

Why did OHRP SHRED informed consent documents?

Sat, 25 Oct 2003