فلسفه گنبد ومنار وماکرون !

 

فرانسه حامل پیام آمریکا برای حکومت اسلامی ایران است . مقامات حکومت اسلامی ایران به ماکرون هی فحش دادند. وزیر خارجه فرانسه پس از دیدار با همتای آمریکايی خود در واشنگتن گفت به زودي با تعدادی دبه اسید رقیق شده به حکومت اسلامی ايران می روم. آخرش معلوم دار نشد عامل بدبختی های مردم ایران از بی حجابی و گناه زیاد است یا سفر ماکرون به تهران یا راهبرد امنیت ملی آمریکا؟ راه حلش دبه های اسید رقیق شده است یا تزریق پول نقد بیشتر از خزانه داری آمریکا ، برای نگه داشتن جسد نظام اسلامی ولایت فقیه در ایران؟
 


 

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی در واشنگتن راهبرد امنیت ملی دولت خود را تشریح کرده و از روسیه و چین به عنوان قدرت هایی که تهدیدی برای برتری اقتصادی آمریکا هستند نام برده است.ترامپ گفت : امام جمعه اصفهان اسید رقیق شده برای مردم ایران تجویز کرد که به تخمم …. رئیس جمهور آمریکا از چین و روسیه به عنوان رقیبانی نام برد که تلاش می‌کنند نفوذ و نظام ارزش‌های این کشور را به چالش بکشند . ترامپ گفت آمریکا باید برای ساختن “رابطه ای قوی با آنها” تلاش کند. از جمله ارزشهایی که ترامپ به آن اشاره کرد حفاظت از نظام ولایت فقیه در ایران است … جاکشا فکر کردن هنوز قرن 17 میلادی است.

 

 

روحانیت فربه “رفوزه”‌‌ شماره یک در ایران….؟ به نوشته دویچه وله روحانیت سهم بزرگی از بودجه‌ای را می‌گیرد که باید صرف آموزش، بهداشت، مسکن و بسیاری دردهای دیگر جامعه شود. روزنامه جمهوری اسلامی نگران “رفوزه” شدن روحانیت و افزایش خشم مردم علیه این نهاد فربه و بی خاصییت است. روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله شنبه (۲۵ آذر/۱۶ دسامبر) در برخوردی انتقادی به بودجه سال ۹۷ دولت روحانی نوشته است که اختصاص بودجه‌ای کلان به روحانیت حالا که ماجرا از طریق رسانه‌ها به افکار عمومی کشیده شده، باید فکری اساسی برای این موضوع کرد و نمی‌توان بی‌تفاوت از کنار آن گذشت. علنی شدن اطلاعات و جزئیات بودجه‌‌بندی سال ۹۷ روشن‌تر از سال‌های قبل نشان می‌دهد چرا وضع نابسامان اقتصادی و اجتماعی در نظام ولایت فقیه اسلامی ایران مجالی برای بهتر شدن ندارد. بودجه‌ای که باید به برنامه‌های توسعه زیربنایی اختصاص پیدا کند، لنگ افزایش بودجه نظامی برای ادامه دخالت‌های منطقه‌ای و ولخرجی‌برای صدها نهاد امنیتی و دینی نظام اسلامی شده است….

 


مقام سابق وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون در گفتگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان گفت که موجودات فضایی وجود دارند. وی با بیان این که مدارک متقنی درباره فرازمینی‌ها وجود دارد گفت:ما تنها نیستیم….

 


پنتاگون تایید کرد که موجودات فضایی در آلبانی بعضی وقتا نق میزنند و این تخلیه های طبیعی ربطی به بازیهای بوزینه های مصداق نما ندارد . سیامک و سیاوش و سهیلا….نمیدانند در زمین سیاست واقعی چه میگذرد ولی اون قرمساقهایی که منچ بازی میکنند میدانند که فصل معجزه یک سراب بوده و هست . حالا بروید هی ارزانتر کنید دادن سیاسی را….هیئت مصداقی و شرکاء….

 20.12.2017
اسماعیل هوشیار