سینا قنبری !

شعارهای معترضان اگرچه در ابتدا علیه وضعیت بد معیشتی مردم بود، اما سریع کل نظام را هدف قرار داد . حالا روحانی چگونه می‌تواند خامنه‌ای رهبر را مجاب کند که سیستم به «جراحی اصلاح سیستم اقتصادی» تن دهد؟ معترضان نیز نماینده‌ای برای مذاکرات و مطرح کردن مطالبات با حکومت ندارند….اینها سرتیتر بعضی رسانه های خارجی است .

هی به این منگولای مخالف وطنی گفتم که مثل انگشتان یک دست متحد شوید جهت تاثیر گذاری مشخص….فقط سر تکون میدن و نشخوار خودشونو میکنن ، بعد رسانه خارجی تیتر میزند که معترضین نماینده ای جدی ندارند !

قتل یکی از معترضان جوان بازداشتی در زندان اوین به نام سینا قنبری ، باز دیگر نظام مقدس را وادار کرد که از زبان ظریف مدعی شد اصلا کسی به این نام وجود خارجی ندارد ، ظریف دروغ نگفت فقط کامل نگفت که : چنین شخصی دیگر وجود ندارد…2معترض دیگر هم در زندانهای اراک به نام وحید حیدری و زندان خوزستان به نام محسن عادلی کشته شدند .

در این میان رسانه هایی که دعوای بین روحانی و خامنه ای را برجسته میکنند خیلی بیشتر از بقیه جاکشن . چون روحانی اولین التزام و سوگندش به اصل نامقدس ولایت فقیه است پس دعوای اصلی بین این 2 نیست بلکه بین سیستم ولایت و کل جامعه است . وزیر خارجه آلمان ظریف را دعوت کرد تا راجع به اعتراضات مذاکرات کند . ظریف قبول نکرد ولی متن اصلی مذاکرات به شکل ساده به دست خبرنگار تیف افتاد…


غرب : چکار میکنید گاگول ، اگه این اعتراضات از کنترل خارج بشه که کون همگی مون پاره میشه
حکومت اسلامی ایران : نگران نباش نمیذاریم از کنترل خارج بشه
غرب : ما البته ما طرف شما هستیم کون لق مردم ایران….وگرنه مثل قذافی چوب میکردیم تو کون مبارک رهبرتون ، ولی شما هم اینقدر گیج نزنید و کمی تسمه ها را زودتر شل کنید تا انفجار خشم جامعه روی سر همه خراب نشه

ظریف : حالا بذار ببینیم چطور میشه…الان رهبر داره فکر میزنه ….

ادوارد لوتواک عضو پیشین شورای امنیت ملی آمریکا در دورۀ ریاست جمهوری رونالد ریگان گفته است : همۀ داده ها از ورشکستگی همه جانبه حکومت اسلامی ایران حکایت دارد و همانطور که رونالد ریگان شاهد فروپاشی اتحاد شوروی بود، هیچ بعید نیست که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری فعلی آمریکا، شاهد فروپاشی رژیم اسلامی ایران باشد…..

خلاصه : غرب مجموعا درهیچ زمانی کنار مردم و منافع مردم ایران نبوده است ولی خواسته های امروزش با منافع و خواسته های مردم تا حدودی منطبق است . از سیاستهای غرب دل خوشی ندارم . ولی از هرشکل گشایشی برای جامعه ایران باید استقبال کرد !

اسماعیل هوشیار

09.01.2018