سه کله پوک !

پمپئو : آمریکا برای مردم ایران احترام زیادی قائل است؛ شنیدن مستقیم نظرات آنها مهم است

سلام آمریکا ، چطور مطوری ؟ چون گفته ایی که نظرات مردم ایران و شنیدن مستقیم صدایشان را دوست داری ، خواستم به عنوان یکی از مردم چند سوال ساده را مستقیم بپرسم . لطفا این سوالات من را هم دریافت کنید .

- چرا کودتای 28 مرداد و سقوط دولت ملی مصدق را در تاریخ ایران ساختید ؟

- چرا کودتای 1357 و ظهور خمینی را در تاریخ ایران ساختید ؟

- چرا کودتای 2015 و برجام و 150 میلیارد دلار پول نقد را جهت سرپا نگه داشتن حکومت اسلامی ایران ساختید ؟

- چرا کودتای بلعیدن عراق در خاورمیانه انجام شد و اعضای جدا شده مجاهدین را در زندان تیف عراق 5 سال زندانی کردی یا گروگان گرفتی ؟

- آزادی رابرت باب لوینسون آمریکایی درآستانه 12 سالگی اسارت توسط حکومت اسلامی ایران کار مثبتی است . این 12 سال چگونه معادل سازی میشود ؟ معادل 5 سال برای حداقل 200 نفر زندانی و گروگان در زندان تیف عراق…

- با توجه به دفاع جانانه سروش از جنایات خمینی و دفاع صادقانه اصلاح طلبان از رئیسی و دفاع خالصانه کاخ سفید از سروش و اصلاح طلبان … چرا کاخ سفید مخاطب را گاگول میبیند ؟ و دوست دارد با این مسخره بازی ها کودکانه همه را مثل اسب عصاری با چشم بسته دور خودشان بچرخاند ؟

- کاملا واضح و مبرهن است که هر پدیده ایی نسبت به حکومت اسلامی ایران با کارنامه مخرب 40 ساله اش ارجح است ، ولی آیا کاخ سفید فکر نمیکند که پدیده نظام سلطنتی با شیرازه مشتی مفنگی تریاکی اندازه اداره جامعه ای 80 میلیونی ، و چنین کالیبری نیستند ، تازه همین مانورهای سلطنتی کاخ سفید هم در نگاه خیلی ها جدی نیست. تنها جدیت برای کاخ سفیدعملا حفظ همین حکومت اسلامی در ایران است .

- سه کله‌پوک یک تیم کمدی آمریکایی در اواسط قرن بیستم بودند که فیلمی هم با همین عنوان ساختند ، با توجه به اینکه کاخ سفید فیلم سه کل پوک را در زمین سیاست به تقلید از هالیوود در سال 2013 بازسازی کرد…آیا فکر نمیکنید اصلا یادتان نبود ، برای درست کردن ماست باید حتما مایه زد به شیر … ؟ و البته میشه به جای زدن مایه ماست به شیر ولرم ، توی شیر شاشید ، ولی دیگه راندمانی ندارد . چرا کاخ سفید اینطوری شده ؟

پیشاپیش از پاسخهای کاخ سفید به سوالات مستقیم مردم سپاسگزارم . ولی اگه مثل همیشه جواب ندی ، خیلی خری ، گاومنی…

اسماعیل هوشیار

09.03.2019