روضه خواندن حسن روحانی !

بگزارش رویتر فرانسه پیشنهاد کرده است ۱۵ میلیارد دلار خط اعتباری تا پایان سال به حکومت اسلامی خواهد داد ، اقدامی که اسمش پیش فروش نفت است و به رضایت رییس جمهور آمریکا بستگی دارد. حکومت اسلامی به این پول را برای حقوق اعضای حزب الله لبنان، سپاه قدس در عراق و حشدالشعبی و همچنین حوثی های یمن نیاز دارد. این دومین بار است که غرب با تنفس مصنوعی پدیده را زنده نگه داشته است . بار اول خود آمریکا 150 میلیارد نقدا داد تا سیستم از فروپاشی اقتصادی بجهد و این بار هم فرانسه به نیابت از همه یک دهم همان مبلغ را داد ، مخارج ادامه بازی …

برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت : دولت ترامپ پیشنهاد فرانسه برای لغو برخی تحریم‌ها را نپذیرفته است. یک دیپلمات اروپایی به خبرگزاری رویترز اطلاع داد که فرانسه نیز تخصیص ۱۵ میلیارد دلار به اینستکس برای مبادلات بانکی و نفتی با سپاه پاسداران را مشروط به پذیرش FATF کرده است.

به این ترتیب برای دولت روحانی راه دیگری جز اعلام گام سوم باقی نماند. حسن روحانی رئیس جمهور سپاه پاسداران هم چند بار گفت گام سوم را روز جمعه برمیداریم …


گام سوم چیست ؟ یگ گام خطرناک و خفن که غرب را به خاک سیاه مینشاند و اقتصاد اسلامی را پیشه میکند ، حرکت کره زمین و مسیر کهکشان راه شیری چند درجه تغییر میکند و این جاکشهای مسلمان حاکم به بازی مشمئز کننده با غرب ادامه میدهند . حسن روحانی ضمن خواندن روضه با ورژن جدید کربلا در قرن 21 در هیئت دولت خودش گفت : حالا به خاطر امام حسین 2 ماه دیگر به کفار مهلت میدهیم که پول بدهند تا دوباره علماء شرایط خاک به سری غرب را درست کنند و امام حسین سرش به جای اولش بچسبد …


آمریکا هم اعلام کرد که تعدادی چیزهای دیگر ولایت فقیه را هی تحریم میکند . از جمله سازمان فضایی سپاه را تحریم میکند و از این پس سازمان فضاهوا نمیتواند بادبادک هوا کند با باد مفتی…

همه رو اسکل کردن نامردا


به گزارش رویترز، دولت آمریکا ۱۵ میلیون دلار پاداش نیز برای اطلاعات مربوط به گردش مالی سپاه پاسداران تعیین کرده است.

گردش مالی سپاه : کل گردش مالی این سیستم اسلامی ولایت فقیه به گردش مالی جهانی نظم نوین متصل است . سیستم ولی فقیه یا سپاه مثل جوی باریکی میماند که از عقب یا جلو وصل به منبع اصلی دریایی است . این جوی باریک اساسا نمیتواند چشمه جوشان باشد . این منبع اصلی زیر نظر و کنترل وال استریت و کاخ سفید است . شرایط اقتصادی جهان به نقطه ایی رسیده که تمام شریانهای اقتصادی به منبع اصلی در وال استریت یا کاخ سفید ختم میشود . آنچه که کاخ سفید را به نسبت بقیه جهان برتری داده است همین کنترل و چمبره روی اقتصاد جهان است .

لطفا 15 میلیون من را 5 میلیون دیگر اضافه کنید و ارسال کنید تا همزمان خسارت زندان تیف هم تصفیه شود …

……………………………..

اولين روضه خوانی كه روضه دوره‌ای را در تهران مرسوم كرد نره خری به اسم آقانور بود. مردم میگفتند نور از آقا میبارد! به همین جهت به آقانور شهرت داشت. هيچكس نام واقعی او را نمیدانست.

دکتر عباس منظر پور در کتاب خاطراتش می گوید: آقانور خيلی مجلس داشت و به سبب کمبود وقت روضه‌هايش بسيار كوتاه بود. یك بار در اوائل سال 1320 آقا نور پیش از شروع روضه مطلبی به این مضمون گفت:

این “هیتلر” كه در آلمان پیدا شده “هیت لر” است. از ” لرستان” رفته و سید هم هست. نایب امام زمان است و ماموریت دار همه دنیا را فتح كند و به “حضرت” تحویل بدهد.

یک قرن گذشت و با همین فرمون ندا آمد از اونجا و‌پرسید : در اولین روضه محرم امسال اخونده گفته امام زمان فرموده ریس جمهور بعدی نظام ابراهیم رییسی است ، تو چی میدونی ؟

گفتمش من بیل میرم والله …

فقط میدونم از ترفندهای نظام جهت گرمی انتخابات غافل نشو برادر

دفعه قبل رییسی جلاد رو گذاشتن رقیب روحانی … تا بخش قابل توجهی از گوسفندان از ترس رییسی به روحانی رای بدن و موفق هم شدن

در حالی که اینا با هم هیچ تفاوتی ندارن و سر همشون توی یک اخوره .

البته نظر شخصی من اینه که صد رحمت به رییسی ، از روحانی و اصلاح طلبها شفافتره …


05.09.2019
اسماعیل هوشیار