آس برنده بازی !
العربيه.نت فارسى : ایران روز یکشنبه 28 ژوئن 2015 اعلام کرد که مذاکرات اتمی این کشور با قدرتهای جهانی برای یکماه دیگر تمدید شده است . دو طرف قرار بود تا پایان ماه جاری میلادی 2015 به یک توافق جامع اتمی برسند. یک مقام آمریکایی هم گفت که تمام طرفهای حاضر در مذاکرات اتمی موافقت خود را با تمدید مدت مذاکرات تا بعد از موعد 30 ژوئن اعلام کردند.

رادیو فردا : معاون وزیر امور خارجه چین، لی بائودونگ می‌گوید تمدید مذاکرات هسته‌ای طولانی نخواهد بود و به تعبیر او تنها یک گام تا رسیدن به توافق نهایی فاصله باقی مانده است. به گزارش شین‌هوا، خبرگزاری رسمی چین، نماینده این کشور در مذاکرات هسته‌ای اظهارنظر کرده که رسیدن به یک توافق جامع در مورد برنامه اتمی ایران در عرض یک هفته امکان پذیر است.

رادیو فردا : مسئول ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا، می‌گوید طرفین مذاکرات در گفتگوهای کشورهای ۵ + ۱ و ایران به سمت دستیابی به یک قرارداد خوب پیش می‌روند. فدریکا موگرینی، تاکید کرده است که تمام طرف‌ها اراده سیاسی لازم برای رسیدن به توافق نهایی را از خود نشان داده‌اند.خانم موگرینی، روز یک‌شنبه به خبرنگاران گفته است تیم‌های مذاکره‌کننده در حال تهیه پیش‌نویس توافق نهایی هستند؛ متنی که چند الحاقیه مهم تکنیکی آن را همراهی می‌کند و تلاشی‌ است تا به گفته او به همه مسائل خاتمه دهد. خانم موگرینی همچنین گفته است طرفین مذاکره کننده پس از رسیدن کار به مرحله نهایی کردن توافق، به محل مذاکرات باز می‌گردند.


روزنامه اعتماد : سارا معصومی در گزارش اصلی اعتماد نوشت : یا شكست یا پیروزی؟ این عبارت در مذاكرات هسته‌ای ١+٥ نمی‌تواند دیگر معنای دقیقی داشته باشد . تنها ٢٤ ساعت تا پایان ضرب الاجل زمان باقی است اما در مقابل هتل پله كوبرگ نشانه‌ای از ناامیدی چندانی به چشم نمی‌خورد. این پرونده در این ١٣ سال هم بن‌بست‌های فراوان را تجربه كرده است و هم در دو سال گذشته چند ضرب‌الاجل را….

خبرگزاری فارس، بیست و هشتم ژوئن 2015:… آیت الله خامنه ای : همان کسانی که مرتکب جنایت هفتم تیر شدند اکنون آزادانه در اروپا و امریکا فعالیت و با مسئولان این کشورها دیدارمی کنند و حتی برای آنها جلسات سخنرانی با موضوع حقوق بشر گذاشته می شود. رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه چنین برخوردهایی، نشان از اوج نفاق و دورویی و خباثت مدعیان حقوق بشر دارد گفت : نظام ما دارای هفده هزار شهید ترور است….

آقای خامنه ای و بقیه آقایان ، پیشنهاد میکنم هیچ زمانی ، هیچ زمانی و هیچ زمانی با این ادبیات نه شروع کنید و نه کاری دیگر…ادبیات و کاراکتر و تجربه نشان میدهد که حقوق فشل اسلامی شما برای بشر بدبخت ، محصولش جز ویرانی و کشتار چیز دیگری نیست . روحانییت حاکم درهر شکلی ، با این ادبیات دستش خالیست . شروع کننده شماها بودید . یادتان که نرفته است….جهت کمک به اذهان فراموش کارتان نمونه ای را میآورم !

محاكمه متهمان لازم نيست، من آنها را می‌كشم، اگر خوب باشند به بهشت می‌روند و اگر بد باشند به جهنم.
صادق خلخالی

صادق خلخالی پیرامون اعدام پسر نوجوانی که نشریه ارگان مجاهدین خلق را می‌خوانده‌ است می گوید : برای خیلی از همکارانم سوال بود که چگونه می‌شود این‌ها را سر جایشان نشاند؟ عصر از پیش امام بازگشته بودم. داشتیم می‌آمدیم داخل کوچه-منزل، که از شیشه ماشین دیدم دوتا بچه پانزده-شانزده ساله گویا مخفیانه چیزی با هم رد و بدل کردند. دستور دادم بگیرند و بگردندشان ببینم ماجرا چیه. خودم از کیف پسره این روزنامه مجاهدین را در آوردم. یادم هست فامیلیش شریعتی بود. همانجا پسره را با گلوله زدم و به همراهانم گفتم اینجوری باید با این جانوران برخورد کرد


مصاحبه صادق خلخالی با هفته نامه پروین- شماره صفر

این نمونه ای فرهنگی بود که روحانییت برای حکومت با آن شروع کرد . بنابراین اشگ تمساح ریختن و جلزو ولز در آستانه خوردن جام زهر تاثیری حتی بر ذهن بسیجی خودتان هم ندارد . پذیرفتن مشکل فرهنگی در کل جامعه در همان زمان بیشتر ازهمه به نفع حاکمان است . همان فرهنگ کهنه و مخرب شهید سازی که هنوز هم بر آن اصرار دارید ! در مقابل هر تعداد قربانی ترور ، حداقل 5 نفر را به دار کشیدید . حاکمان وقت در مقابل ترورها برای نیروهای موجود رقص شاد بندی نکردند. یادمان نمیرود که حتی اجازه دفن اجساد را نمیدادید وخانواده ها در باغچه خانه شان فرزندانشان را دفن میکردند .

و بالاخره آخرین حرف : تاخیر درکوفت کردن جام زهر تبعات زیادی دارد . بازی طرف غربی با انواع کارتهای موجود اجتناب ناپذیر است . اگر واقعا قصد مات کردن طرف غربی را دارید . جام زهر راهر چه زودتر نوش جان کنید و اجازه مانور سیاسی به طرف غربی را ندهید. آس برنده بازی ، نوشیدن کامل جام زهر است !

اسماعیل هوشیار