حزب چپ یک عدد نیازمندیم !


ترامپ: در کاهش تنش با ولایت فقیه پیشرفت داشته‌ایم ، ولی نمیگم چقدر …

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: سپاه پاسداران نشان دهد که آماده مذاکره است…

وزیر خارجه آمریکا : ویزا و تردد ظریف در آمریکا محدود به رفتن تا مستراح سازمان ملل است …

ظریف وزیر خارجه سپاه پاسداران : ما آمریکا را در جهان منزوی کردیم …

موضع شما در قبال مسایل جاری چیست؟

ما مخالف تحریم هستیم. مخالف جنگ هستیم ، مخالف جمهوری اسلامی هستیم ومعتقدیم باید از جمهوری اسلامی با لبخند گذر کنیم و به یک جمهوری دمکرات و سکولار برسیم . که طی کردن این مراحل با انرژی خورشیدی وفتوسنتز سالمتره. یعنی هر چوبی به کون ملت کردند ملت فقط بخندد…

با چه راهکاری؟

معتقدیم که دولت ‌های خارجی نباید درامور کشور ما دخالت کنند. هی معتقدیم تحولات و تغییرات سیاسی نباید با مداخله آنها، بلکه متکی بر جنبش‌های اعتراضی باشد . برای عملی شدن این راهکار معتقدیم ابتدا باید کمی دوغاب بسازیم که باعث بالا رفتن سرعت جنبش میشه ، یک فرغون سیمان نیاز داریم ، کمی گچ ، یک عدد کراوات ، سبیل الزامی نیست ، میله گرد و تیرآهن به اندازه کافی ، یک عدد ماله ، مقادیری ماله کش …

اصلا شما کی هستید ؟ من دویچه وله هستم همیشه کنار تو…

خود شما کی هستید : من حزب چپ هستم یا فدائیان خلق درحال مبارزه برای آزادی ایران در شهر کلن…

دویچه وله : انتقادی که همواره به شما و تشکل‌ها و احزاب شبیه شما می‌شود این است که نیروی جوان جذب نکرده‌اید و مخاطب شما اصولا آنها نیستند. آماری می‌توانید ارائه بدهید ؟ این جذب چگونه بوده است؟

حزب چپ : نه نمیشه ، آخه الان وقت ناهاره…


موگرینی: طرف‌های توافق هسته‌ای نقض برجام را جدی نمی‌بینند…

موگرینی: اروپا فعلاً «مکانیسم ماشه» را فعال نمی‌کند…

خامنه ای : مذاکره نخواهد شد! اگر نمی‌شود پس چه می‌شود؟ پایان راه کربلا ؟

نقش اروپا و آمریکا ( غرب یا بورژوازی ) در مورد سیاستهای استراتژیک متضاد نیست مکمل است فقط با 2 چهره متفاوت … به همین خاطر سیستم ولایت فقیه جیغ مقاومت ریقو میکشد…

غرب فقط قاطع شود و نخواهد بازی زشت فعلی را ادامه دهد اصلا در آن نظام کسی نیست که به فکر پایان راه باشد همه به فکر زنده ماندن هستند . آن نسل عقب مانده ایی که در دهه 1360 خودش را در جنگ و خون تخلیه کرد حالا در خاطره ها و موزه ها خوش نشسته است .

آنها ( حاکمان ) فقط بازی میکنند ، قواعد بازی را هم رعایت میکنند و بخش مهمی از افکار عمومی هم با این بازی همراه و باور دارد .


محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه سپاه پاسداران تحریم‌های ایالات متحده علیه این سیستم ولایت فقیه را مصداق تروریسم توصیف کرد و گفت که مقام عظمای حاکم حاضر نیست با تروریست‌ها مذاکره کند…اینم به تلافی محدودیت تردد ما در آمریکا !

اینکه سیستم ولایت فقیه تخمی بود که کاخ سفید در 1357 در ایران کاشت ، چهل سال کردیت داد و مراقبت کرد و هنوز هم آن را رهایی بخش میداند الان به کنار…ولی به نظر من هرچوبی به کون عظما و بقیه حاکمان مسلمان و محمد رسوال الله کنند با هر دلیلی و هر مقداری … مثبت و مبارک است . جناب ولی فقیه هرزالویی باشد بعد از چهل سال مکیدن خون ملت بالاخره سیر میشود ، شماها چرا هیچوقت سیر نمیشوید ؟

اینکه آمریکا تروریستهای جهان است و خودش همه را ساپورت میکند ، یا عظمای ولایت فقیه رهبر مسلمین جهان در خاورمیانه چیزی جز خرابی و نکبت و فقر برای مردم خودش نیست باشد برای قسمتهای بعد …

آمریکا اگر رهبر جهانی تروریستها است حداقل منافع خودش را تشخیص میدهد این جماعت حاکم ایرانی که فقط زمان مناسب برای اختلاس کردن را خوب تشخیص میدهند . چگونه مطابق آیه های قرآنی کون بچه های مردم بگذاریم ؟ چگونه عوام گوسفند را پای صنداقهای رای بکشانیم ؟ یعنی خاک تو سر احمقهایی که با بازیهای کودکانه حکومت اسلامی ایران لیز میخورد ! خلائق هرچه لایق !

نکته ای تکمیلی در خصوص مذاکرات اخیر جریاتی کردی با حکومت اسلامی ایران :

بعد از چهل سال تجربه ملموس میدانیم که این حکومت اساسا ظرفییت مذاکره و گقتگو ندارد . طرفین مذاکره در هر مقامی توهمی ندارند که درپس مذاکرات اتفاقی نخواهد افتاد !

افراد یا جریانات مذاکره کننده از الان وارد مذاکره میشوند برای آینده ای فرضی . مثل باز کردن حساب پس اندازی که شاید لوتوی حضرات برنده شود و آنها از همین حالا پس اندازی داشته باشند و با همین حکومت استحاله شده وارد معامله شوند . همه جریانات سیاسی و افراد به خوبی میدانند که این ورژن چهل ساله حکومت اسلامی اهل مذاکره و تعامل نیست . آنها از امروز با همین عوامل حکومتی اسلامی نشست و برخاست دارند برای فردایی فرضی ! یعنی پس اند ازی برای استراتژی توهمی !

حکومت اسلامی چه میکند ؟ آنها فقط در فکرنمایش انتخابات بعدی خودشان ، درتاکتیک هستند ! حکومت اسلامی نقد کوفت میکند و نیروهای مذاکره کننده به نسیه خوری معتاد شده اند !

اسماعیل هوشیار
18.07.2019