آمریکا در مبارزه برای آزادی در کنار مردم ایران است…


تیتر بالا از طرف کاخ سفید باعث کهیر من میشود . فقط کافی است نگاهی مختصر به تاریخ سیاسی ایران و عملکرد غرب بکنید تا متوجل حرفم شوید که علیرغم تیترهای گنده ، ایران و حالا کل خاورمیانه را چگونه تبدیل به زمین بازی مخرب خودشان کرده اند ؟

کودتای تاریخی 28 مرداد 1332 و ساقط کردن دولت ملی دکترمصدق توسط غرب

تعویض نظام سیاسی توسط غرب در 1357 و جایگزین کردن عمامه به جای تاج….فاشیسم دینی به جای دیکتاتور

اعتراضات مردم در خرداد 1388 که آمریکا رسما حکومت اسلامی ولایت فقیه را حمایت کرد…

پروژه غربی برجام و تزریق 150 میلیارد دلار پول نقد به حکومت اسلامی برای جلوگیری از فروپاشی سیستم

تنها سوال من اینه که مختصات دقیق “کنار مردم ایران ” چیست و یا چه شکلی است ؟

و تنها خواهشم اینه که میشه  لطفا و لطفا و لطفا غرب کنار مردم ایران نباشد . همینکه مقابل مردم نباشید کافی است ، جاکشها ….چرا غرب فکر میکند شعور اجتماعی و سیاسی مردم ایران و حتی خاورمیانه هنوز در قرن پیش سرگردان است و یا قدرت تشخیص درست ندارد ؟ البته نیروهای سیاسی و عقب مانده موجود در زمین سیاست ایران حسابشان با مردم فرق میکند ! عقب ماندگی نیروهای سیاسی را از شعارهای کهنه و نمورشان میشود تشخیص داد .

ضدیت‌های کور و هیستریک مذهب‌ ستیزانه و هرگونه تضعیف آلترناتیو انقلابی این رژیم، همدستی بالفعل با نظام آخوندی و دستگاه سرکوب و کشتار آن است و «انتخاب سیاسی خائنانه» هر مدعی را با هر جلوه فریبنده‌ای که ظاهر شده‌باشد برملا خواهد ساخت..سایت مجاهدین خلق

موشکافی پاراگراف بالا از مجاهدین ثواب داره  : ضدیت کور به نظر من یک مغلطه است و معنایی ندارد . ضدیت کور یعنی کسی که با پدیده ای بیگانه است و همینطوری فقط ضدیت میکند ! یعنی بدون هیچ شناختی از پدیده یهویی صبح از خوب بیدار میشن و هی ضدیت میکنن ! اگر شناختی نداره پس ضدیت هم معنا ندارد . اگر هم شناخت و تجربه مکفی از این پدیده مخرب دارد پس اسمش نقد یا طنز است. قبلا هم گفته بودم پاشنه آشیل مجاهدین درشرایط فعلی وزمین سیاست مذهبی بودنشان است. بعد ازرنسانس خمینی نیمی از جامعه نسبت به مذهب دافعه دارند! شما از تب جامعه خبری ندارید که هی به تخم عباس وتقی ونقی آویزان میشوید ! درمورد آلترناتیو انقلابی هم … 30 سال است تنها آلترناتیو دهکده ای در نزدیک پاریس هستید منتها فقط در ذهن خودتان. معنی ” انقلابی ” هم اگر کاسترو و استالین و سیم خادارهای اشرف منظورتان است صد رحمت به ارتجاعی !

روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران : نمی‌توان ریشه‌های شکل‌گیری ناآرامی ها ی اخیر را نادیده گرفت . باقی ماندن ریشه‌ها یعنی هر لحظه ممکن است چنین ناآرامی‌هایی بروز و ظهور بیابد . حسام الدین آشنا، مشاور روحانی امروز صریحا هشدار داد که اگر اعتراضات اخير را جدی نگیریم با فاجعه مواجه خواهیم شد . وی در نشست «بررسی نتایج نظرسنجی‌های اخیر درباره اعتراضات دی ماه ۹۶» که در مرکز بررسی های استراتژیک، گفت : دیگر به راحتی نمی توان در اتاق‌های در بسته تصمیم گرفت و افکار عمومی را مورد توجه قرار نداد وبا باند بازی اصلاح طلب واصول گرا با افکار عمومی بازی کرد. کسانی که افکارعمومی را نادیده می گیرند با سیلی‌های محکم‌تری از سوی افکار عمومی مواجه میشوند . آن زمان که صدای مردم به سیاستمداران می‌رسد ، معمولا دیگر زمان برای اصلاحات دیر شده است . امروز انباشت نارضایتی اقتصادی به حد نگران کننده‌ای رسیده است . در این زمینه آن چیزی که پادزهر اعتراضاتی است که به سمت براندازی حرکت کند، اصلاح و کارآمد کردن نظام حکمرانی با اصلاح قانون اساسی است.


اسماعیل هوشیار

08.02.2018