مختصری درباره تاریخچه احیای مجدد و باز ساز ی…

جهان درویرانی افغانستان دست داشت درین شکی نیست و اظهر…

ازمثالهای زشت ونامیمون فدرالیزم

برګرفته برخی از مقاله تحقیی تحت عنوان (سیستم ونظام های…

تجمع گروه های تروریستی در شمال؛ بستر سازی برای جنگ…

نویسنده: مهرالدین مشید جغرافیای شمال زیر پاشنه های تروریسم و سکوی…

پاکستان و ایران حاميان اصلی طالبان و عاملان فاجعه در…

نویسنده: مهرالدین مشید ابراز نگرانی پاکستان و ایران از گروه‌ های…

چند شعر از دارین_زکریا

برگردان چند شعر از #دارین_زکریا شاعر سوریه‌ای خانم "دارین زکریا" (به…

چهار هایکو

ترجمه‌ی چهار هایکو از #توروالد_برتلسن هایکوسرای دانمارکی* توسط #زانا_کوردستانی  آقای "توروالد…

فلسفه هایدگر میان تبلیغ فاشیسم و آنتی کمونیسم

Martin Heidegger(1889-1976)  آرام بختیاری کج فهمی فیلسوفان مذهبی دانشگاهی وطن از هایدگر. چرا…

سفر ملاهبت الله به کابل ؛ نشانه های زوال یا…

نویسنده: مهرالدین مشید نبض زمان و رقم خوردن شمارش معکوس در…

جامعه دین زده چگونه است؟

عبارت از جامعه می باشد٬ که دیندار از دین٬ چون…

نوای خلقِ غمدیدهء بغلان!

امین الله مفکر امینی       2024-13-05 آسمـان گرفته سخت برما، زمیــــن از سوی…

تنهایی و غربت شناخت نامه ی تبعید

نویسنده: مهرالدین مشید روایت دیگری از تنهایی و غربت روایت تبعید یعنی…

دست یاری 

بر بلای سیل بغلان مبتلا است  ساکنان اش زین مصیبت در…

تجلیل از روزمادردرکشورشاهی هالند

بتاریخ 12می سالجاری درشهرارنهم کشورشاهی هالند محفل باشکوهی ازسوی شوراي…

بجنبید ایکه خود ها، حامییان حقوق بشرخوانید!

امین الله مفکر امینی       2014-13-05! ندانم چطور گویم ویا به تصویر کشمدردوناله…

اینجا بغلان است، آدمیت را سیل برده است!

سیامک بهاری “ما نه غذا داریم، نه آب آشامیدنی، نه سرپناه،…

خشم سیلاب

رسول پویان خانه و باغ و زمین و روستا ویران گشت خـشـم…

 قاضی ی شهر شرف

محمد عالم افتخار مال تاجـر غرق دریا گشـته بود تاجر آنجا محوِ…

خیزش های مردمی نشانه های شکست طلسم وحشت طالبانی

نویسنده: مهرالدین مشید تبعیض، حرمت شکنی و استبداد کار نامه ی…

مادر

ای مادر من فرخ و آباد بمانی پر خنده به لب…

چند شعر کوتاه از زانا کوردستانی

انتظارم، بوی سیگارهای زر گرفته... و روزهای تلخِ نیمه سوخته میان بغض خاموشت…

«
»

این قارقارهای دیرهنگام !

حزب کمونیست کارگری میراث زنده یاد منصور حکمت بود . بعد از وفات منصور وارثانش حزب را به قعطات مختلف پاره کردند و هر کسی سهمی برداشت . شاخه ایی که از بعد از وفات منصورحکمت لیدرش برای همیشه حمید تقوایی شد ، درهمراهی با پروژه وزارت اطلاعات حکومت اسلامی ایران سرنوشت زشتی پیدا کرد .


پرداختن به مواضع اخیر حزب کمونیست کارگری دلایل زیادی ندارد . معمولا اعضای ارشد حزب آدمهای کم هوشی نیستند و میدانند چه میکنند یا معنی کارهاشان در صحنه سیاسی چیست ؟  فقط جهت یادآوری بگویم وقتی به امثال فرهادی و الهه هیکس … سخت میتازید و به مصداقی کردیت میدهی ، جدا خنده دار میشوید . صد رحمت به الهه هیکس و فرهادی … حداقل تکلیفشان با بقیه روشن است .

دوران راهنمای چپ زدن و یهویی به راست پیچیدن تمام  شده است !


حزب کمونیست کارگری ایران از یک تاریخی با آویزان شدن و تبلیغ برای مصداقی وارد فاز جدیدی از بلاهت سیاسی شد . فیلم مصاحبه اصغر کریمی با شرکت مصداقی استارت این حکایت بود . مصداقی از ابتدا ابزار بازی غرب بود که بعدا حکومت اسلامی در ایران این آدامس جویده غرب را به دهان گذاشت . وقتی در 2013 ایرج مصداقی را با جک رسانه های فارسی زبان واردش کردند حضرت مصداقی تصور میکرد آورده شده تا رهبری کل  جنبش ایران را به دست بگیرد . ولی وقتی در فراخوان دوم و زیر سایه همین پرچم غرب رفت پاریس و خیز ساختن آلترناتیو دوم موازی با مجاهدین را برداشت … پسر شجاع قصه فهمید چه رودستی خورده است ولی به قول خودش دیگر نمیتوانست پا پس بکشد .

سازمان مجاهدین از ابتدا مصداقی را مامــور حکومــت ایــران معرفــی کــرد کــه بــا توجــه بــه معذوریتهایـش عجیـب نبـود . به نظر من واقعییـت جریـان مصداقـی در خـارج از ایـران نقطه آغازش ، ربطـی بـه حکومـت ایـران نداشـت . لامپ مصداقی و حواریون اسکولش در 2013 ابتدا توسط کاخ سفید روشن شد .

حضـور مصداقـی بـا نماینده ولـی فقیـه در لنـدن در تلویزیـون اینرتنشـنال در تابسـتان 1397 سر آغـاز دیگـری بـود . همزمان با همین دیدار و اجرای برنامه مشترک  مصداقی با نماینده ولی فقیه در لندن پرونده حمید نوری رونمایی وبه دستان مصداقی سپرده شد ، تا این پسر شجاع حمید نوری را با چند طرح پیچیده ( به قول خودش ) دستگیر کند . از آن نقطـه بـه بعـد عمـو سـام و حکومـت اسـلامی در ایـران هـر دو بـا هـم تـلاش دارند تـا جریـان مصداقـی را سیاسـی جـا بزننـد …

حالا در کنار بقیه ، رادیو فردا ، کارمند سابق صدای آمریکا ، دویچه وله ، بی بی سی فارسی ، توپ جمع کنهای کنار زمین … حزب کمونیست کارگری هم وارد میشودکه البته کالیبرش اندازه بورژوازی نیست که اگر میبود دست به این غارغارهای دیرهنگام نمیزد … ولی ظاهرا کالیبرشان اندازه فئودالهای حاکم در ایران است .


جاکردن مصداقی میان مخالفان در خارج ایران مدتها پیش در دستور بود تا کل پرونده چنبش موسوم به دادخواهی از این طریق دردستان خود حکومت اسلامی باشد . تلاش حزب کمونیست کارگری اولین و آخرین تلاش نیست..
. بیانیه 104 نویسنده ، امضاهای زیاد ، رسانه و مصاحبه های مختلف … جاکردن جاکشها در خارج ایران میان مخالفان اگر شدنی بود نیازی به نقش حزب کمونیست کارگری نبود …

حدود یک ماه پیش که اصغر کریمی عضو ارشد حزب کمونیست کارگری با ایرج مصداقی اجرای تلویزیونی مشترک داشتند ، به ذهن من نمیزد که قرار است دادستان سوئد کیفرخواست علیه حمید نوری را توسط مصداقی صادرمیکند و مصداقی این پیروزی را به خودش تبریک میگوید ، و حزب کمونیست کارگری هم در میان بقیه اعضای ارکستر ولایت فقیه دایره زنگی خودش را تکان میدهد !

رهبر ارکستر البته در تهران نشسته است . حزب کمونیست کارگری یا نمیداند چه شده و چه میشود که هیچ … چون از قدیم بر ناقص العقلها فرجی نبود … و یا میداند و آگاهانه انتخاب کرده که باز هم هیچ … مبارکشان !

اشاره یا تلنگرهادی به پروژه وزارت اطلاعات در پرونده حمید نوری بدجور کک به تنبان حضرات انداخت ! یک ایمیل هم سیستم امنییت سوئد در وسائل حمید نوری کشف کرد که حمید نوری به ایرج مصداقی حدود یک سال قبل از سفر به سوئد ارسال کرده بود ولی محتوای ایمیل پاک شده بود . از مختصصین در خواست کردم محتوای پاک شده را دوباره برگردانند .

چیز خاصی نبود … حمید نوری تقسیم کار جهت دستگیری خودش و کل سناریو را با مصداقی هماهنگ کرده بود !


28.07.2021

اسماعیل هوشیار