قضاء وچگونگی آفرینش عدالت

پژوهش ونگارشی ازسخی صمیم:   قسمت پانزده   در پیوند به قسمت قبلی:   قانون جزاء و تنظیم جزاهای…

آیین عشق

رسول پویان دلی که بادلی ازروی صدق پیوند است به اصل ارزش…

چین لقمه ی افغانستان را بلعیده نمی تواند

       نوشته ی : اسماعیل فروغی       درست دوماه از تصاحب قدرت توسط…

کنفرانس بررسی وضعیت زنان افغانستان زیرسلطه طالبان

به مناسبت روزجهانی زن علیه طالبان ازسوی شورای سراسری زنان افغان…

تظاهرات‌های روز جهانی زنان علیه طالبان در بیش از ۳۰…

به فراخوان نهاد زنان علیه طالبان، روز جهانی زنان علیه…

نداى دادخواهانه

شوراى رهبرى انجمن حقوقدانان افغان در اروپا ، ضمن سپاس…

ما را خدا انسان، آزاده سرشت !

امین الله مفکر امینی! 2021-09-10 درد والام خلـــــق بیگناه…

طالبان به قرائت جدید از دین اسلام نیاز دارند

نویسنده: مهرالدین مشید خواست مردم از طالبان؛ نظام پاسخگو و سازگار…

خزان

باد خزان وزید و گلستان خراب شد صحن چمن مکدر و…

د افغانستان د ملي شناخت امتحان او د ډیپلوماسۍ دستګاه…

لیکنه: قاضي نجیب الله جامع د فرانسي ولسمشر امانویل مکرون تیر…

دفاع و قیام مسلحانه در چه شرایطی مقبولیت دموکراتیک را…

هستی مستقل را مردم دارند. سازمانی که گروهی از مردم…

توتالیتاریسم؛ تحلیلی علمی یا پروژه‌ای چپ‌ ستیزانه؟ 

فرستنده: حسین تلاش نگاهی به مفهوم توتالیتاریسم در آثار هانا آرنت شبگیر…

خیام - فیلسوف تراز جهانی

دکتر بیژن باران خیام شاعر تغییر از هستن به شدن است.…

A Glance at the cause of failure of two Decades…

Fateh Sami 4/10//2021 Part - 3 American Imported Regimes Liable for Current Chaotic…

بمناست روز جهانی معلم

امین الله مفکر امینی 2120-05-10 مبـارک باد بر تو معلم، این…

د اکټوبر ۷مه ـ د وحشت او اشغال کرغېړنه څپه!

لیکنه: قاضي نجیب الله جامع له نن ۲۰۲۱ زیږدیز کال د…

با باج گیری ها از مردم نمی توان حکومت کرد

نویسنده: مهرالدین مشید  طالبان از زمان به قدرت رسیدن شان به…

دوزخ وحشت

رسول پویان بزم نشاط و شعـر و ترانـه خـراب گشت آتش به…

زیب وطن نیست!

امین الله مفکر امینی 2021-28-09 حضوردشمن به میهن آزاده ،زیــــب وطــــــن…

اریش فروم،- میان مارکس، موسی، بودا، و فروید 

Erich Fromm 1900- 1980 اریش فروم،- نقد عامیانه سرمایه داری یک…

«
»

این قارقارهای دیرهنگام !

حزب کمونیست کارگری میراث زنده یاد منصور حکمت بود . بعد از وفات منصور وارثانش حزب را به قعطات مختلف پاره کردند و هر کسی سهمی برداشت . شاخه ایی که از بعد از وفات منصورحکمت لیدرش برای همیشه حمید تقوایی شد ، درهمراهی با پروژه وزارت اطلاعات حکومت اسلامی ایران سرنوشت زشتی پیدا کرد .


پرداختن به مواضع اخیر حزب کمونیست کارگری دلایل زیادی ندارد . معمولا اعضای ارشد حزب آدمهای کم هوشی نیستند و میدانند چه میکنند یا معنی کارهاشان در صحنه سیاسی چیست ؟  فقط جهت یادآوری بگویم وقتی به امثال فرهادی و الهه هیکس … سخت میتازید و به مصداقی کردیت میدهی ، جدا خنده دار میشوید . صد رحمت به الهه هیکس و فرهادی … حداقل تکلیفشان با بقیه روشن است .

دوران راهنمای چپ زدن و یهویی به راست پیچیدن تمام  شده است !


حزب کمونیست کارگری ایران از یک تاریخی با آویزان شدن و تبلیغ برای مصداقی وارد فاز جدیدی از بلاهت سیاسی شد . فیلم مصاحبه اصغر کریمی با شرکت مصداقی استارت این حکایت بود . مصداقی از ابتدا ابزار بازی غرب بود که بعدا حکومت اسلامی در ایران این آدامس جویده غرب را به دهان گذاشت . وقتی در 2013 ایرج مصداقی را با جک رسانه های فارسی زبان واردش کردند حضرت مصداقی تصور میکرد آورده شده تا رهبری کل  جنبش ایران را به دست بگیرد . ولی وقتی در فراخوان دوم و زیر سایه همین پرچم غرب رفت پاریس و خیز ساختن آلترناتیو دوم موازی با مجاهدین را برداشت … پسر شجاع قصه فهمید چه رودستی خورده است ولی به قول خودش دیگر نمیتوانست پا پس بکشد .

سازمان مجاهدین از ابتدا مصداقی را مامــور حکومــت ایــران معرفــی کــرد کــه بــا توجــه بــه معذوریتهایـش عجیـب نبـود . به نظر من واقعییـت جریـان مصداقـی در خـارج از ایـران نقطه آغازش ، ربطـی بـه حکومـت ایـران نداشـت . لامپ مصداقی و حواریون اسکولش در 2013 ابتدا توسط کاخ سفید روشن شد .

حضـور مصداقـی بـا نماینده ولـی فقیـه در لنـدن در تلویزیـون اینرتنشـنال در تابسـتان 1397 سر آغـاز دیگـری بـود . همزمان با همین دیدار و اجرای برنامه مشترک  مصداقی با نماینده ولی فقیه در لندن پرونده حمید نوری رونمایی وبه دستان مصداقی سپرده شد ، تا این پسر شجاع حمید نوری را با چند طرح پیچیده ( به قول خودش ) دستگیر کند . از آن نقطـه بـه بعـد عمـو سـام و حکومـت اسـلامی در ایـران هـر دو بـا هـم تـلاش دارند تـا جریـان مصداقـی را سیاسـی جـا بزننـد …

حالا در کنار بقیه ، رادیو فردا ، کارمند سابق صدای آمریکا ، دویچه وله ، بی بی سی فارسی ، توپ جمع کنهای کنار زمین … حزب کمونیست کارگری هم وارد میشودکه البته کالیبرش اندازه بورژوازی نیست که اگر میبود دست به این غارغارهای دیرهنگام نمیزد … ولی ظاهرا کالیبرشان اندازه فئودالهای حاکم در ایران است .


جاکردن مصداقی میان مخالفان در خارج ایران مدتها پیش در دستور بود تا کل پرونده چنبش موسوم به دادخواهی از این طریق دردستان خود حکومت اسلامی باشد . تلاش حزب کمونیست کارگری اولین و آخرین تلاش نیست..
. بیانیه 104 نویسنده ، امضاهای زیاد ، رسانه و مصاحبه های مختلف … جاکردن جاکشها در خارج ایران میان مخالفان اگر شدنی بود نیازی به نقش حزب کمونیست کارگری نبود …

حدود یک ماه پیش که اصغر کریمی عضو ارشد حزب کمونیست کارگری با ایرج مصداقی اجرای تلویزیونی مشترک داشتند ، به ذهن من نمیزد که قرار است دادستان سوئد کیفرخواست علیه حمید نوری را توسط مصداقی صادرمیکند و مصداقی این پیروزی را به خودش تبریک میگوید ، و حزب کمونیست کارگری هم در میان بقیه اعضای ارکستر ولایت فقیه دایره زنگی خودش را تکان میدهد !

رهبر ارکستر البته در تهران نشسته است . حزب کمونیست کارگری یا نمیداند چه شده و چه میشود که هیچ … چون از قدیم بر ناقص العقلها فرجی نبود … و یا میداند و آگاهانه انتخاب کرده که باز هم هیچ … مبارکشان !

اشاره یا تلنگرهادی به پروژه وزارت اطلاعات در پرونده حمید نوری بدجور کک به تنبان حضرات انداخت ! یک ایمیل هم سیستم امنییت سوئد در وسائل حمید نوری کشف کرد که حمید نوری به ایرج مصداقی حدود یک سال قبل از سفر به سوئد ارسال کرده بود ولی محتوای ایمیل پاک شده بود . از مختصصین در خواست کردم محتوای پاک شده را دوباره برگردانند .

چیز خاصی نبود … حمید نوری تقسیم کار جهت دستگیری خودش و کل سناریو را با مصداقی هماهنگ کرده بود !


28.07.2021

اسماعیل هوشیار