چهار ضلع اصلی !


پایان معافیتت های نفتی حکومت اسلامی ایران از طرف کاخ سفید و همزمان شروع معافیتهای معامله با سپاه پاسداران ایرانی تروریست ، هردو از جنس بازی های تهوع آور دولتها است . کاخ سفید و سیستم فاشیستی اسلامی ولایت فقیه دشمنی ماهوی با هم ندارند . معامله آنها با هم به حال و روز مردم سودی ندارد ، جای خوشحالی یا نگرانی ندارد و این بازیهای مسخره تا همیشه ادامه دارد تا وقتی مردم یا عنصر اجتماعی نشسته و منتظر روزهای خوب ، دچار ظلسم تکرار شده اند .


وزیر خارجه ایالات متحده درباره تغییر فرمانده سپاه پاسداران گفت تفاوتی بین مقامات جمهوری اسلامی نمی بیند…یعنی کاخ سفید ماهها در حال مذاکره رسمی با تروریستهای حاکم در ایران بود و بالاخره برجام را با تروریسم دولتی ایرانی امضا کرد ، پول نقد به تروریستهای سپاه داد تا صحنه خاورمیانه را مطابق منافع غرب چیده مان کنند .

اگر فردا حکومت اسلامی ایرانی سرنگون شود شخصیت ها و سازمان های سیاسی چه دوست دارند بکنند ؟

مجاهدین خلق ایران : ایران رجوی ، رجوی ایران ( مالیدی ) م
اسهال طلبان : دوران طلائی امام خمینی را آرزوست ( ریدی ) ر
چپها : دوران طلایی دیکتاتوری پرولتاریا آرزوست ( چائیدی ) چ
سلطنت طلبها : جاوید شاه ( هر 3 مورد با هم ) ه

بقیه های موجود نهایتا زیر مجموعه چهار ضلع اصلی هستند و باید با یکی از چهارضلع اصلی بالا در زمین سیاست ائتلاف کنند . و همین چهار ضلع اصلی هم باید نهایتا با خودشان ائتلاف کنند !

وقوع هشت انفجار در روز یکشنبه در کلمبو پایتخت تجاری سری‌لانکا و چند شهر دیگر این کشور، تا عصر یکشنبه ، دست‌کم ۲۰۷ کشته و صدها زخمی بر جای گذاشته است …جناب تروریست چرا مردم رو قتل عام میکنی ؟ کلا هر مشکلی با هر حیوانی که دارید راهش قتل عام مردم عادی نیست روانی های بیمار …


خبرگزاری رویترز به نقل از سه مقام کنونی و سه مقام پیشین دولت آمریکا گزارش داده که کاخ سفید معافییت مواردی از تحریم سپاه را مد نظر دارد و در عوض قول داد معافییت فروش نفت را به صفر برساند . مواردی از معافییت تحریم سپاه تروریست :

مقامات دولت عراق که با سپاه تروریست در تعامل و گفت‌وگو هستند، از دریافت ویزای آمریکا محروم نشوند. بر اساس این مصوبه، مقامات خارجی که با سپاه پاسداران تروریست قراردادهای اقتصادی منعقد کرده‌اند، می‌توانند همچنان به تعهدات خود در قبال تروریستها عمل کنند.
سازمان‌های مردم‌نهاد در شمال سوریه، عراق و یمن نیز که در تعامل‌اند با تروریستهای سپاه ، شامل تحریم‌های آمریکا نمی‌شوند.

طرح پنج‌ مرحله‌ای خامنه‌ای برای ظهور امام زمان رونمایی کرد و نشان دادند هنوز یک مرحله شامل یک دهه زمانی باقی مانده است . خامنه ای که دید غرب هی شل کن سفت کن میکنه اول توی سپاه تروریست تعدادی مهره و نفرات را جا بجا کرد و بعد با خودش گفت باید این مرحله آخر رو حتما ببرم تا ظهور کرده بمانم ، غرب قول داده که ما هیچوقت گیم آور نشیم و بازی تموم نشه . تا حالا شش تا جون تازه و هشت تا هویج جایزه داده کاخ سفید … که دست دژمن درد نکنه …

سیلاب و آوارگی نیمی از ایران ادامه دارد ، تورم جهشی عمل میکند ، گرانی حتما صعود میکند ، زندانهای سیاسی…ودرمیان چنین تصویری از واقعیات ایران ، تلویزیون اروپایی آرته هم تصویری از زندگی ایران نشان داد وی تکرار میکند که خود اروپایی کف میکند تصویری شامل ، اصطبل اسب سواری ، کوهنوردی ، تله کابین ، فرش بافهای خوشحال ، فرش فروشی رنگارنگ و شیک ، و مواردی دیگر با اجرای مشتی مفت خور حاجی بازاری و آقا زاده های بی درد … جناب آرته فیلمی که نشان دادی و هی تکرار میکنی ربطی به شرایط عام و اسفبار مردم ایران ندارد .

زندگی در شرایط سخت خاص یک قشریا طبقه مشخصی نیست…فقط شرایط سخت برای همه یکی نیست ، بعضی ندارند بخورند ، حمام ، لباس ، خانه ، ماشین…

و بعضی همه جیز دارند فقط دنبال کمی معناگرایی انسانی میگردند … بعد با کمک به ندارها ، کمی آرامش میخرند مثل تزریق موادی که آرامشی کاذب میدهد ، در حالی که سوال اصلی همین است ، چرا ندارها باید باشند تا دارها معنای بودن بگیرند ؟


بورژوایی که دنبال معناگرایی میگردد در شرایط سختری هم هست ، چون خیلی باید بگردد تا جایی پیدا کند جایی که تابع قانون بازار نباشد ، این میتواند از یک محله فقیر و کمک به ندارها شروع شود تا یک رسانه ایی که تعریفش از معناگرایی را مطابق سود خودش معرفی میکند .

در هر شکل بشر در حالت عمومی در هر سطح و مقامی خیلی گیج و بد میزند والا حتما راهی درست پیدا میکرد … اگر پیدا نمیکند یعنی هنوز نرسیده است پس قدرت تشخیص آدرسهای انحرافی را نمیدهد .


روزی که وزیر خارجه کاخ سفید با ایرانیان ساکن آمریکا دیدار کرد و نظرشان را راجع به لیست تروریستی سپاه پرسید حکومت اسلامی ایران ثابت کرد اهل تغییر است و نامهای اسلامی خیابنها را تغییر داد به سیمین بهبهانی ، شجریان ، هوشنگ ابتهاج ، فروغ…

بیچاره ادبیات ایران ، که در چرخ گوشت نظم نوین و ولایت فقیه در حال کتلت شدن است … و فرهیختگان موجود مثل خیار شعف دارند.

وقتی به تو خیانت می کنند انگار بازوهایت را قطع کرده اند ، می توانی آنها را ببخشی اما نمی توانی در آغوششان بگیری…تولستوی

23.04.2019
اسماعیل هوشیار