جنایت علیه بشریت !


واکنش ظریف وزیر خارجه سپاه پاسداران به پمپئو وزیر خارجه کاخ سفید : ‘تحریم‌های آمریکا، جنایت علیه بشریت است…

جنایتهای ضد بشری این آمریکای جهانخوار ، طول و عرضش اندازه تاریخ تشکیل کشور آمریکاست . اشاره به 2 مورد کافی است.

در 1357 یا 1979 خمینی و لشگر جهل با سیاستهای همین غرب ، بر سر میلیونها ایرانی آوار شد…

در 2015 دولت آمریکا همراه با بقیه شرکاء جهانی همین سیستم ولایت فقیه را با توافق برجام و تزریق 150 میلیارد دلار پول نقد از فرو پاشی نجات داد …

لطفا اینقدر حرف مفت نزنید جواد آغا…

وزیر خزانه داری آمریکا پنجشنبه شب (بامداد جمعه ۱۸ آبان) روی توئیتر خود نوشت : قطع سوئیفت برای بانکهای ایرانی و جلوگیری از دور زدن تحریمها تصمیم درستی برای حفاظت از یکپارچگی نظام مالی بین‌المللی است…

کارزار شخصیت‌های ایرانی علیه تحریم‌ها : «در برابر تحریم با ما هم‌صدا شوید» تیتری در رادیو فردا

این تیتر خیلی چیز است تا بیخ یارو…

اولا هیچ شخصیتی کنار سیستم ولایت فقیه قرار نمیگیرد …

دوما شخصیتی که ایرانی هم هست اگر شعور و جنم داشته باشد ابتدا به اعدام و زندانی سیاسی و گرانی و سرکوب و قتلهای زنجیره ایی….معترض است تا جدی گرفته شود ، یعنی کارزار علیه اعدام و قتل و زندانی سیاسی و گرانی … را میاندازد .


اصغر فرهادی، سینماگر و فلیسماز ایرانی برنده جایزه اسکار، که جایزه اش را از دست احمدی نژاد با دسته چک سفید کاخ سفید مشترکا گرفت … رخشان بنی‌اعتماد، خسرو سینایی، بهمن فرمان‌آرا و کیانوش عیاری از جمله فیلمسازانی هستند که به سرکوب حکومت اسلامی و گرانی و فقر و خرابی محیط زیست توسط نظام ولایت فقیه معترض نیستند عاشق ولایت هستند و از فاشیسم مذهبی حاکم حمایت میکنند .

حسن علیزاده، نوازنده و موسیقی‌دان، کیهان کلهر، نوزانده و موسیقی‌دان، لیلی گلستان، نویسنده و مترجم، پری صابری، نویسنده و کارگردان تئاتر، محمد شمس لنگرودی، شاعر، فرح اصولی، نقاش، ابراهیم حقیقی، طراح و گرافیست، فریده غیرت و بهمن کشاورز، از وکلای دادگستری و مینا اکبری، مژگان جمشیدی و پوریا عالمی نیز از جمله روزنامه نگارانی هستند که امضا کرده‌اند به عشق قاسم سلیمانی و ترور … در مقابل مردم و کنار حکومت اسلامی ایران بمانند . جاکشهای بی مایه.

پیروزی حزب دموکرات در مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا در رسانه‌های کشورهای اروپایی، روسیه، چین، حکومت اسلامی ایران و عربستان سعودی بازتاب گسترده داشت. به جز حاکمان مسلمان ایرانی بقیه سیاست‌مداران معتقدند نتیجه این انتخابات تغییری در سیاست خارجی آمریکا نخواهد داشت . سیستم ولایت فقیه هم البته میداند که نتیجه هر نمایش انتخاباتی در بازی غربی خاورمیانه تاثیری ندارد .

ولایت فقیه فقط جهت ذهن عوام آن کار دیگر میکند . والا کاخ سفید بارها به زبانهای مختلف اعلام کرد قصد سرنگونی ولایت فقیه را ندارد ، قصد ایجاد تغییرات جدی با نیروی نظامی جدی را ندارد ، قصد زدن ضربات کمر شکن کشنده به سیستم ولایت فقیه را ندارد…و اینجوری شد که ولایت فقیه حاکم با خیال راحت هر غلطی بخواهد میکند.

دولت آمریکا در شرایطی که هنوز تنها ابر قدرت جهان محسوب میشود، آیا در پس و پیش و نتیجه هر انتخاباتی به سمتی خواهد رفت که سرنوشت خاورمیانه نوین ، خروج آمریکا از برجام و روند صلح بین اسرائیل و فلسطین جنگ تجاری چین و آمریکا، روابط کرملین و کاخ سفید .. را یک شبه تغییر دهد ؟


اسماعیل هوشیار

10.11.2018