آنها سرتکامل نبودند !


یک اکتشافی در گوگل کردم تا بفهمم اولین بار بشر در کجا و چه تاریخی گشت موسوم به ارشاد و امربه معروف زورکی را کشف کرد ؟ هیچ کجا و هیچ تاریخی نبود . از دوران غارنشینی تا جنگل و بالای درخت و تا همین قرن پیش … یعنی در مذهبی ترین جغرافیای جهان هم چنین پدیده ایی نیست . فقط در حکومت اسلامی ایران اولین بار اختراع شد …چرا ؟

چون جامعه ایی مذهبی مثل عربستان خودش مراعات میکند و نیازی به کنترل ندارد ، اما جامعه ایران این شدت از حماقت مذهبی در خونش نیست ، پس باید با زور آن را در خونش نشاند . از زمان رضاخان با آن مقوله کشف حجاب ، جامعه ایرانی با لایه ایی از سکولاریسم آشنایی پیدا کرد . اغلب کشورهای عربی مذهبی هستند ولی جبری در شعائرشان نیست به جز حکومت اسلامی ایران !

جامعه ایران نه با کشف حجاب زوری رضاخان سکولار شد و نه با گشت ارشاد و چماق حزب الله مذهبی میشود …سکولاریسم یک فرهنگ انسانی است و آزاد بودن انسان و به رسمیت شناختن حق انتخاب…این البته با اراده خدای جاکش در تضاد است اما سیستم سیاسی حاکم وقتی همین بدیعیات را برای عوام جدی نشان دهد و جامعه را به همین چُس و گوزها سرگرم کند ، آنوقت به راحتی و در بالا دزدی و اختلاس و فساد را نهادینه میکند ، فسادی که در سیستم ولایت فقیه حکوئمت اسلامی ایران نهادینه شده است در تاریخ انسان بی سابقه است .

نتیجه : جامعه ایران مثل عربستان ذاتا مذهبی نیست والا از ابتدا به گشت ارشاد و بقیه امربه معروف ها نیازی نبود ، جامعه ایران فرهنگ سکولاریسم پیدا نکرد مثل ترکیه ، چون پرچمدارش رضا خان همزمان با تقلید از آتاتورک ، رگه های مذهبی و رابطه های حسنه ایی با قشر مفت خور روحانییت داشت…جامعه ایران حداقل یک قرن است میان این این 2 حالت انسانی سکولاریسم و ضد انسانی مذهبی نمیتواند خودش را تعیین تکلیف کند . ریشه این تناقض شاید به دوران صفویه برگردد .

……………………….

میلیاردها سال پیش حیات در زمین نبود ، با تولید اولین آمیب کف اقیانوس ، خداوند تبارک تعالی همراه با عمه جانش دست به کار شدند و ژنی را ساختند به نام منافق و فرقه و تروریست… و خواباندند در آب نمک و گفتند : لا تذهب الی اسمی الان…یعنی فعلا نخوان به نام من…

زمانی که آخودندها با کمک غرب در 1357 حاکم شدند این ژن هم توسط خدا و عمه نجیب خدا فعال شد و خلاصه نذاشتند امام خمینی ایران و زمین را بهشت تبدیل کند ! یعنی اگر توی بهشت نیستی تقصیر منافقینه …

هرچند انتخاب سیاسی دیگران به کسی ربطی نداره ، رفتن کنار نماینده ولایت فقیه در تلویزیون اینترنشنال هم به من ربطی نداره ، برای شاهنشاه هم کردیت کشیدن به من ربطی نداره انتخاب خودشان و مبارک خودشان…فقط یه سوال دارم که این سناریوی خدا وعمه اش به بهبهانی و میهن تی وی چه ربطی داره ؟ الان اون شیرماهی کودن سعید بهبهانی کجای خایه مش باقره ؟همیشه سوال کردن خوبه ، بقیه اش به انتخاب خودشان ربط دارد.

مسیح علینژاد هم با امام جمعه های خامنه ای  مصاحبه مستقیم میکرد و بعد با رضا پهلوی در صدای آمریکا تشتک زد و یا جاکشهایی که با سعید شاهسوندی مصاحبه کردند … من از حاکمان تعجب نمیکنم که مخاطب را اسکول نگاه کنند ، چون حاکم است و ابزار سرکوب مهیا…ولی از این احمقهایی که حاکم نیستند و مخاطب را منگول میبینند تعجب میکنم …

روزی که این جماعت جاکش سیاسی همنشین بهار و مصداقی و بهبهانی و بقیه همراهان جیک جیک کنان در کسوت ژنهای جدید شروع شدند ، خودشان فکر میکردند که نوک تکاملند ، غافل از اینکه سرش نشسته بودند تا ناخدای بورژوازی خوشش بیاید ، هرچند همین شروع هم فقط یک رکب بود. اصل داستان در تشکیل آلترناتیو با پوشش فراخوان دوم بود . مجاهدین خلق ایران که سوژه اصلی هستند ، اشکالات بنیادین زیاد دارد و هم خیلی مرتجع است ، کلا تکه ایی از پازل ارتجاع است … نیمه ایی بدشانس که زمان بدی حضور داشت با عملکردی نامتعارف . منظورم از زمان بد ، یعنی شروع بادهای تغییر در سطح جهانی است . با تمام این واضحات ، غرب به عنوان ساربان بهتر است هنگام معرفی شلغم ، به فکر حُرمت میوه ها و شعور مخاطب هم باشد .

خانم فریبا هشترودی در ادامه آن سناریو کودکانه ، از تهران و کانون هابیلیان مستقیم وارد فرانسه شد در وسط آلترناتیو پاریس نشست به عنوان محصولی مشترک از حکومت اسلامی ایران و کاخ سفید…همان موقع فقط اشاره کردم که اگر زنده نبودم امیدوارم بقیه زنده و سلامت باشند و روزی به وضوح ببنند که سروته این تور کجا جمع میشود ؟ خدا با عمه اش کاری کردند که آن آلترناتیو مذبور سابید به الک …

برای آنها که زنده هستند و میتوانند سروتهش را ببینند … خوشحالم .


تیم ملی فوتبال حکومت اسلامی ایران بعد از شکست سنگین مقابل ژاپن در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا با نتیجه 3 به صفر…دلیل باخت نخوندن نماز شب !!!

من این باخت را به همه ایرانی ها و انسانهای آزاده تبریک میگویم.رابطه ام به فوتبال بد نبود و نیست … ولی تا زمانی اون مافیای مذهبی در ایران حاکم است هیچ اتفاق بدتری وجود ندارد. فوتبال خوب است ، زندگی خوب است ، برابری و عشق خوب است ولی با این حکومت اسلامی و آخوندها همه چیز جهنم است . یعنی یک زلزله 100 ریشتری بیاد و کل ایران بره زیر زمین…بهتر از اینه که آخوند و دین حاکم باشه.

کسانی که کل زندگی را زیر چتر حکومت اسلامی و با قانون اساسی شریعت باخته اند و حالا برای باخت فوتبال بیشتر غمگین هستند همانا که از بیمارانند…قرآن جلد بعدی ، سوره فوتبال ، آیه باخت.


30.01.20199
اسماعیل هوشیار