آتش نشان چینی !

 


هوشنگ امیر احمدی از لابی های حکومت اسلامی ایران در آمریکا گفت : نایاک را سپاه ساخته و پول و دستور کارش را هم آنها میدهند … بنا بر ادعای او، نایاک با اذن ظریف وزیر خارجه سپاه پاسداران  تأسیس شد و تریتا پارسی، رئیس این شورا «بدون مشورت و اجازه ظریف آب هم نمی‌خورد.»

وزیر خارجه کاخ سفید هم از سلطان شکر نام برد که خیلی پول داره …

کاخ سفید هم از ساخت و سازکار نایاک و هم از سلطان شکر خبر داشت ، ولی اینکه امروز بیان میکند همان جنگی است که البته به همین شکل تا هزار سال دیگر هم به هم فحش بدهند اتفاقی نمیافتد … مردم ایران برای انفجار نیاز به چاشنی و فتیله انفجاری ( موشکهای تنبیهی روی سر سپاه ) دارند با حرف مفت و شعار اتفاقی نمیافتد جناب کاخ سفید … نگرانی کاخ سفید از اینکه ، در صورت انفجار مردم ، اوضاع از کنترل خودش خارج شود،زیاد جدی نیست .

ولی به قول اصغرآقا الان مشکل این تیترها و بازی ها نیست ، الان مشکل باور اکثریت مردم و روشنفکران است که به همین بازی های مسخره سرگرم است… روی همین باورهای احمقانه آنها میتوانند بازی را ادامه دهند !

اصغرآقا از خانمی خوشش آمد شماره تلفن را روی اسکناسی نوشت و داد به خانم و خانم مربوطه هم بدون فهم قضیه رفت باهاش ساندویچ خرید و خورد… ولی به قول اصغر مشکل اون نفهمی خانم و پول برباد رفته نیست مشکل الان اینه که ساندویچ فروش هر شب اس ام اس میده که عزیزم چی تنته ؟

بالاترین نوشته بود : کسانی که نمیدانند ، نایاک لابی رسمی جمهوری اسلامی در آمریکاست و مشاور ارشد رضا پهلوی عضو رسمی نایاک است ! یعنی رضا پهلوی نمیداند ؟ غیر ممکن است. مردم به هوش باشید یک بار در ۵۷ آزادی به لباس آخوند در آمد و ساواکی ها فقط اسمشان عوض شد. شدند واجا. این بار نیز میخواهند گرگ را بزک کرده به اسم میشی به شما قالب کنند. به هوش باشید! سلطنت طلب یعنی اصلاحات چی و اصلاحاتی یعنی اطلاعات سپاه !

هرچی فکر میکنم در علاقه مفرط این دو به هم ، بین دو سیستم سلطنتی و اسلامی حوزه علمیه فقط یک وجه مشترک میبینم … مفت خوری


یک مسئول دولت ترامپ : «آمریکا پای تلفن نشسته» اما خبری از تماس سپاه پاسداران نیست…

پوتین : روسیه آتش نشانی نیست که ولایت فقیه را همیشه بتواند نجات دهد .

ظریف وزیر خارچه سپاه در پکن : مقام عظمای ولایت فقیه خواستار اقدام محسوس و عملی برای نجات برجام است.

چین : از حقوق مشروع ولایت فقیه مثل یک آتش فشان حمایت می‌کنیم.

حملات اسرائیل به اهداف سپاه پاسداران ایرانی در سوریه …

ظاهرا این موش و گربه بازی ادامه دارد تا انتخابات بعدی کاخ سفید و ماندن ترامپ…

کاخ سفید سیاست یا مذاکره یا جنگ و تهدید و فشار را در حرف ادامه میدهد ولی نهایتا شبیه به مالک اصلی کازینو ، اوضاع به هر طرف بچرخد بازنده نیست . ترجیح کاخ سفید ابتدا مذاکره و معامله با ولایت فقیه است ، ولی بدون طرحهای جایگزین هم نیستند .

خامنه ای سیاست نه مذاکره و نه جنگ ، که بدون شک در مقام یک بازیکن بد بازنده هستند ، فقط زمان بازی را میتوانند طولانی کنند و این مورد توافق کاخ سفید هم هست.


فعلا چپ و راست درحکومت اسلامی ایران دارن به هم دلداری میدن که جنگ نمیشه نترسید ، آمریکا به نفعش نیست جنگ کنه … الان خط نابودی ناو آمریکا با یک موشک تبدیل به خط دلداری دادن به هم شده…

به قول صمد آقا هیچکی تو این سوراخه قایم نشده …

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد رئیس جمهوری آمریکا با اولی ماور، همتای سوئیسی خود برای گفت‌وگو درباره «موضوعاتی مانند نقش سوئیس در تسهیل روابط دیپلماتیک و سایر موضوعات بین‌المللی» دیدار و گفت‌وگو می‌کند.


خبرنگاری هنگام استقبال دونالد ترامپ از اولی ماور، از رئیس جمهوری آمریکا پرسید: «آقای رئیس‌جمهور، داریم به جنگ با فاشیسم اسلامی ایران می‌رویم؟»


ترامپ در پاسخ گفت: «امیدوارم اینطور نباشد.»

پلوسی: دولت آمریکا مجوزی از کنگره برای جنگ با حکومت ایران ندارد…

رئیس جمهور سوئیس موقع خداحافظی از ترامپ پرسید : خسارت زندان تیف اسماعیل هوشیار رو کی میدهید ؟ ترامپ هم جواب داد : از طرف کاخ سفید به هوشیار بگو چائیدی …

سایت حکومتی مسعود خدا بنده و مصداقی نوشت : یک منبع آلبانیایی که خواست ناشناس بماند گفت که او مشاهده نمود که در میان هیئت نمایندگی آلبانی بر عرشه ناو آمریکایی، همراه با عاملان، تعدادی فارسی زبان منافق نیز وارد عرشه ناو آبراهام لینکلن گردیدند…

واقعا مردم حق دارن بگن چی میزنی ؟

– ناو هواپيمابرِ آبراهام لينكلن … ارتفاع آن معادل یک ساختمان ٢٥ طبقه‌ است. طولش ٣٣٣ متر، عرضش ٧٨ متر، ٤ هزار اتاق خواب داشته و ١,٢٦٠,٠٠٠ وعده غذایی در آن ذخيره ميشود. ٦٣٠٠ خدمه ، ١١ پزشک و ٥١ تخت بیمارستانی دارد…

این منافقین از قدیم خیلی قوی و مارمولک بودند . کنترل و حضور در ناو آمریکایی بارک الله دارد … حکومت اسلامی ایران خیلی در ساخت و ساز شیطان ابله و کودن و کسانی که همین بلاهت را باور میکردن سوپرابله بودند .

سالها پیش بعد از تحول سیاسی 1357 در ایران و در فاز موسوم به سیاسی من نوجوانی بودم که در امواج موجود غلط میزدم . روزی یکی آمد و تیتری را نشانمان داد با این مضمون : از خانه های تیمی منافقین وسائل ضد بارداری کشف شد … من اصلا تیتر را نفهمیدم ولی از واکنش هراسناک عوام فکر میکردم چیز بدی است … خانه تیمی محل زندگی شیاطین است که در زیرزمین تاریکی با وسایل ضد بارداری همه را شکنجه میکنند …

سالها بعد فهمیدم که اولا خانه تیمی در فاز موسوم به سیاسی عمدتا موضوعییت نداشت بلکه خانه های معمولی شامل آشپزخانه و مستراح و حمام …خانواده های مجاهدین را حکومت اسلامی با تیتر خانه تیمی به حلق عوام میریختند …

دوما وسائل ضد بارداری 2 مورد جامعه بیشتر نمینشاخت . قرص ضد بارداری و کاندوم ….و دست بر قضا هر کسی این مقولات را میشناخت انسان با شعور و بهداشتی و باسوادی بود …

حضور در ناو آمریکایی یعنی قدرت پدیده … این شیطان سازی از نوع قدیمی در عصر اینترنت فقط نشان میدهد که منافقین از همیشه مهمتر هستند … گاگول خان .


18.05.2019
اسماعیل هوشیار